Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a nemzeti gárdáról?

Mit gondoltok a nemzeti gárdáról?

Figyelt kérdés
Nekem nem biztonságérzetem, hanem éppen az ellenkezője lett ettől.. elég aggasztó hogy egy rasszista gondolkodásmódú csoport kb. hadsereget akar csinálni, és hülyíteni az ideológiájukkal a sok fiatalt. Ez az én véleményem.

2019. máj. 15. 16:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
Utálom a romàkat, de a mi hazánknak és a szánalmas felvonulàsànak az égvilágon semmi értelme. Valóban riasztó, hogy miket terveznek és hogy àtmossàk egy csapat ember agyàt. Anno a magyar gárda idejében az ex páromat teljesen beszìvta ez a "szekta". Beteges, aberrált emberek gyülekezetet. A cigány kérdésre ezer más megoldás lehetne ezen kívül.
2019. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
41%
Ezek is a kivándorláspárti Fidesz csicskái - szóra sem érdemesek!
2019. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
Megy a cigányozás, de a munkásemberre nem gondolnak. Undorító párt.
2019. máj. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Ez az egész mi hazánk kókler egylet nekem azért nem szimpatikus mert ők ugyanúgy diktatúrikusan akarnak kormányozni mint a fidesz-kdnp!


Mondom ezt azért mert ez az ellőgép dúgó dorci (dúro dóra) az abortuszt korlátozni megszüntetni szeretné.

Kérdem én ő milyen jogon szólna bele abba hogy egy nő mit csinál a testével!

A pártvezető pedig 50 éves korig akarja kötelezővé tenni a sorkatonai szolgálatot.

2019. máj. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%

Ja!

Én majd arra a pártra fogok legközelebb szavazni aki a 27%-os áfát is szóba hozza, hogy lejebb csökkenti, addig amígy erről nincs szó addig mindegyik csak a zsebét szeretné tömni.

2019. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
palacsinta
2019. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%

Tele van árulókkal, akik a Jobbikot szétverték!

Árulókkal nem állunk szóba!

2019. máj. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A jobbikod saját magát verte szét. Meddig keresitek még a bűnbakokat arra, hogy ezt benéztétek?


Ez is sejtetni engedi milyen becsütesség mintaképei lehetnek. Pl. Bár mindegy már nektek, lassan az mszp is rátok ver.


[link]

2019. máj. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
36%
Homofób, transzfób, xenofób, rasszista, soviniszta, antihumanista, antipacifista erőszakszervezet. Mélységesen örülök, hogy a XXI. században élhetek, ahol az efféle megmozdulásoknak a legitimációja lehetetlen, s legfeljebb egy cirkuszi gittegyletként működhet. Már a nyitóbeszédekben is a végtelen gyűlölet, a más csoportok megvetése, az emberi méltóság leköpése körvonalazódott. Utálkozzanak egészen nyugodtan, de ezt másra ne projektálják ki. Szánalmas és undorító az, amit művelnek. Gyűlöljenek azért, mert meleg vagyok. Gyűlöljenek azért, mert szabadelvű vagyok. Gyűlöljenek azért, mert ateista vagyok. Gyűlöljenek azért, mert materialista vagyok. Gyűlöljenek azért, mert hiszek a gyengédségben. Gyűlöljenek azért, mert hiszek a tiszta szerelemben és tiszta szeretetben. Gyűlöljenek azért, mert humanista vagyok. Gyűlöljenek azért, mert minden érzületemmel a háborúk és a nemzetállamok ellen vagyok. Gyűlöljenek azért, mert merek élni. Gyűlöljenek azért, mert merek az lenni, aki vagyok. Gyűlöljenek azért, mert én az emberekben, s nem holmi istenekben hiszek. Gyűlöljenek azért, mert békére vágyom. Gyűlöljenek azért, mert nem hiszek a nemzetekben. Gyűlöljenek, s nevezzenek magyarellenesnek és keresztényellenesnek. Gyűlöljenek és taszítsanak ki a köreikből, oda tartozni sohasem vágytam. Gyűlöljenek azért, mert egyenlőséget akarok nő és férfi, meleg és heteroszexuális, kék és barna szemű, alacsony és magas ember között. Gyűlöljenek azért, mert megvetem és ellenzem a katonaságot és a sorkatonaságot. Gyűlöljenek, mert Ember vagyok. Gyűlöljenek, gyűlöljenek.
2019. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!