Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai filmekben, rajzfilmekben...

A mai filmekben, rajzfilmekben miért van szinte mindegyikben legalább egy fekete bőrű szereplő? Ez burkolt propaganda akar lenni?

Figyelt kérdés

2019. jún. 29. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
kb a 80-as évek óta kötelező minden amerikai filmben lenni egy színesbőrűnek lehetőleg vezető beosztásban pl minden rendőrös filmben fekete a rendőrfőnök.
2019. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy meleg szereplonek is kotelezo kb minden sorozatban.
2019. jún. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Mivel az amcsiknál elég sok a fekete, ezért tesznek bele. Így jobban fogy a termék, ha ők is tudnak azonosulni valamelyik karakterrel.
2019. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Állítólag sokat tettek hozzá Amerika felemelkedéséhez.
2019. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért, hogy legyen miért kiakadnod.
2019. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 provokatorvagyok ***** válasza:
44%
Talán mert ők is élnek a világon? Egy filmet szerinted mihez kell igazítani? Egy emberszereplős filmet a valós élethez kell igazítani akkor is ha az sci-fi fantázia stb. Amerikában végig mész az utcán fogsz találkozni feketével latinnal, fehérrel. Attól mert utálod vagy nem akarod őket látni még léteznek
2019. jún. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Ez a politikai korrektség miatt van.
2019. jún. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Az miért propaganda, hogy más borszinu emberek is vannak benne? A világ

ilyen, nem vagyunk egyformák.

2019. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%

Nem tudom. Talán, mert elég vegyes az USA lakossága és bekerül mindenféle ember?

Akkor a Dr.Dolittle, vagy a Bad Boys nem a kedvenc filmeid? :)

Én még keleti embereket is szoktam látni amerikai filmekben. Micsoda katasztrófa :)

2019. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is eszembe jutott már ez. Van most az egyik legnépszerűbb rajzfilm sorozat a miraculus. Nah abban az egyik főszereplő fehér azon kívül mibdenki mas kínai kevert fajú arab vagy fekete. Francia rajzfilm parizsban jatszódik.
2019. jún. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!