Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Érdemes katonai vagy rendészet...

Érdemes katonai vagy rendészeti pályát választanom csak azért, mert érdekel az edzés?

Figyelt kérdés

Attól félek egy civil munkahely mellett nem lesz időm eleget edzeni.De katonaként vagy rendőrként meg egész nap edzhetnék.

Elég megszállott vagyok,hajlamos vagyok addig edzeni amíg össze nem esek,volt hogy addig futottam hogy kifeküdtem és percekig remegtek a végtagjaim.

Engem csak az edzés érdekel.Csak erős akarok lenni.

Idén jelentkeztem renészetire,de megbuktattak a pszichológiai alkalmasságin.De jövőre újra meg akarom próbálni.



2019. szept. 3. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az edzés érdekel.Csak erős akarok lenni.


Akkor a médiát javasolnám. Pumpálós Gábor kettő még lehetsz.

2019. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az gyenge.Én erős akarok lenni,nem csak a strandon feszengeni.
2019. szept. 3. 19:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég agyhalott beütésed van.
2019. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi garancia, en logisztikai alakulatnal legalabb 10 eve nem csinaltam egy fekvotamaszt sem.
2019. szept. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miért nem leszel akkor inkább mondjuk ilyen tréner, meg edző, vagy bármi ilyen, aminek köze is van a mozgáshoz és az edzéshez?


A rendőrségnél, Honvédségnél vannak olyan alakulatok, maik magas szintű fizikai erőnlétet várnak el, de ott sem az a lényeg, hanem, hogy profi legyél a munkádban, nem a dagadó tricepsztől leszel jó TEK-es például.

2019. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Első körben klinikai szakpszichológust javasolnék az exorexiád miatt.

Amúgy gondolom nem véletlenül "buktattak meg" a pszichológiai alkalmasságin se.

2019. szept. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt azért mert túl félénk vagyok és rosszak a kommunikációs képességeim.


Civilként lehetek olyan erős,mint egy kommandós,akinek egész nap csak edzhet?

Én akarok lenni a legerősebb.Nem érdekel se a karrier,se a szociális élet,csak a fizikai erő

2019. szept. 5. 02:35
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt felejted el,hogy még a legjobb katonai alakulatnak is csak napi 1 óra testnevelés van,utána ők is DOLGOZNAK. Nem csak edzegetnek.
2019. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De az időbeosztásuk megengedi,hogy edzenek.

Most elmegyek egy gyárba 12 órázni,fizikai munkát,amellett hogyan lesz időm napi 2x edzeni?

2019. szept. 6. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!