Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Katonai alkalmasságira hogyan...

Katonai alkalmasságira hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Januárban jelentkezem szerződéses katonának. 19 éves vagyok.


jelenleg 1 fekvőtámaszt se tudok megcsinálni.. 1 hete csinálom, de semmi fejlődés, semmi erő növekedés.. már kezdem feladni.



2018. nov. 27. 15:31
 1/5 anonim válasza:
100%
1 hét alatt sok fejlődést még ne várj :D Nézd meg milyen gyakorltokból lesz a felmérés és azokat csináld. Nézd meg mi a helyes végrehajtási technika. Igazából ennyi. Ahogy telik az idő úgy fogod egyre jobban bírni, és többet csinálni. Alkalmassági felvételi úgy tudom április vége felé szokott lenni, addig fel lehet készülni ha rendszeresen csinálod.
2018. nov. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vannak telefonra letölthető edző programok. Vagy kérd személyi edző segítségét.
2018. nov. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esélytelen.

Amúgy mire számítasz? Azt, hogy gondolod, hogy egy fekvő se megy de te katona leszel?

2018. nov. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Keress rá arra hogy fegyencedzés. Főleg a fekvőtámasz részére. Az sokat segít felkészülni.(először könnyű gyakorlatokat kell csinálni, majd végén eljutsz a rendes, szabályos fekvőig stb) Felülés egyértelmű, a futás meg megint: először kocogsz amennyit bírsz majd egyre jobban törekedsz arra hogy az időd egyre jobb legyen. Ne keseredj el, menni fog az csak ne add fel:)
2018. nov. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Katonaként mondom fel ne add :)

Én se a megtestesült fizikum vagyok,még is elvégeztem az alapkiképzést. Van a neten ilyen 100 fekvő támasz 6 hét alatt című edzésterv,javaslom azt.Ha januárba jelentkezel akkor február vagy márciusba vonulhatsz is, a bevonulás utáni napon meg már mész is alkalmasságira. A minimum 220 ponthoz, elég 2 perc alatz 30 fekvő,szintén 2 perc alatt 60 felülés, és a 3200 métert 18 perc alatt le futni. Nem lehetetlem. :)

2018. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!