Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A többi katona is 40 millió...

A többi katona is 40 millió forint értékű ösztöndíjjal tanult külföldi elit akadémián, vagy csak az Orbán Viktor fia?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Csak a mostani körben is volt ott még két másik magyar katona, akik szintén minisztériumi ösztöndíjjal tanultak.
2021. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%

Orban Viktor fia egy felnott ferfi ember (katonatiszt) ... miert ne tanulhatna kulfoldi akademian? Azert mert az apja a miniszterelnok?


Eleg gagyi kerdes!?

2021. jan. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha jól tudom más magyar is tanul ott ösztöndíjból ahogy az első mondja. Biztos hogy apja miatt kapta meg ő is de mondjuk szerintem ez rendben van. Ez nem stadion
2021. jan. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

csak kimaradt az akadémia előtti 4 éves kötelező szolgálat,ami után a felettese javasolhatja az akadémiára az adott katonát.

gáspinál elég volt 2 hónap és e miatt lóg ki a lóláb.

2021. jan. 19. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem ösztöndíj, hanem tandíj. Az ösztöndíjat kapja az ember, mert jól tanul, míg a tandíjat fizeti, hogy tanulhasson.
2021. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5


Az ösztöndíjat a minisztériumtól kapta.

2021. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Juuuj, ki a király?
2021. jan. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az ilyen nincs jól az apja kitudta volna fizetni a tandíjat miért nem egy olyan megy ki meg is érdemli?

Ja mert apuka megteheti mondjon le akkor ne a Magyar állam pénzét használja.

2021. jan. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Az ösztöndíjat a minisztériumtól kapta."


És mennyit kapott?

Mert én csak a sajtóból tájékozódom és ott annyit olvastam, hogy a sandhurs-i iskola tandíja 40 millió körül van. (Mellesleg Orbán fia katona aki illetményt kap és nem ösztöndíjat.)


Fére ne érts!

Ku.rvára visszatetsző, hogy néhány hónapos kiképzés után, - az asztalra még semmit nem tett le - kiküldik egy elitiskolába, ahová az átlag tsizt, csak komoly teljesítmény felmutatását követően jut ki. De hamár valamit leírunk akkor legyünk pontosak és ne csak vagdalkozzunk.

2021. jan. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Mit nem értesz azon, hogy a Honvédelmi Minisztérium ösztöndíjasaként ment ki egy tanfolyamra a szóban forgó brit katonai iskolába? Hogy jön ide az ő katonai illetménye?


[link]


Egyébként nyilván kivételezett, igen. Az sem véletlen, hogy az alapkiképzést a legjobb magyar katonai egységnél csinálta, én még ilyenről nem hallottam...

2021. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!