Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Reális célkitűzés, hogy a...

Reális célkitűzés, hogy a Honvédség 2026-ra a térség legütőképesebb hadereje legyen?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, akkor a Zrínyi 2026-nak ez a célkitűzése. Ez reális? Ténylegesen ütőképes haderővé válhat addigra a magyar haderő? Illetve ti mit gondoltok, milyen fejlesztések jönnek még addig, a következő 5 évben?

2022. jan. 1. 01:45
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
80%
Melyik térségé, mert max a Kossuth téré :DDD
2022. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
15%
A kórházakban már most is nagyon ütőképesek az idős asszonyok eligazításában, szerintem jól haladunk. Még veszünk egy pár totál felesleges tankot az eddigiekhez és papíron is fasza hadseregünk lesz. Aztán majd az első nagyhatalom keresztülgázol rajtunk, mint ha itt sem lennénk, de legalább a pénzt elköltöttük valamire (tudom, tudom, a NATO tagság miatt növelni kell a kiadásokat sajnos)
2022. jan. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
19%
2# na majd az a tök felesleges tank és azok a töl felesleges fegyverek és emberek fogják a segged védeni ha beüt valami de jártasd itt a pofácskád először érts a témához után beszélj
2022. jan. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
89%
#3 Én az első rakétatámadásnál megdöglök, akár van tankunk, akár nincs... :D
2022. jan. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 molnarmarcell21 ***** válasza:
81%
Nem reális. Románia, de főleg Ukrajna nagyon előttünk vannak.
2022. jan. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
35%
Ja, hát igen kérem. Harcban állunk Brüsszellel, Gyurcsánnyal, a migránsokkal, Sorossal, az emútnyócévvel, és még ki tudja, kivel, erre vonatkozóan valóban egy ütőképes honvédelemre van szükség.
2022. jan. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
43%

Jaaaj jó szidni a honvédséget de egy ekkora országnak minek milliós hadsereg? Ja és marcikám te már bizonyítottad a hozzá nem értésed szóval... Mibe is járnak előréb? jaaaaa tudom van 900 tankjuk amiből vagy 30 ha beindul ennyi erővel nekünk is van amnyi csak nekünk az a selejt nekik meg az állomány része vagy T-modellek amivel parádéznak?tudom esetleg ukrajna aki azt se tudja hogy hol van a szlovénok 8000-fős hadserege is leveri.

Románia csak is erdély miatt jó gazdaságilag ha nem lenne és csak mordor maradna nekik mint volt is akkor megkapnánk az első dél afrikai ország eus megfelelőjét.


Lehet lepontozni de amíg csak szidni tudjátok az országot addig ássátok el magatokat és ne is gyertek vissza

2022. jan. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
90%
#7 sok blődséget olvastam már ezen az oldalon, de kétségtelenül a tied viszi a pálmát.
2022. jan. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
41%
Miért is?
2022. jan. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
74%
Szóval egy a honvédségnél 5 éve lévő ember hozzá értését kérdőjelezed meg? És nem az átlag honvéd vagyok hanem a könnyű vegyes dandárba azon belül a beolvasztott KMZ-nél előtte meg harckocsizó voltam ne hidd hogy okos vagy de mondom cádolf meg akármelyik állításom esetleg linkel ne csak sértegess (de hát ugye a boomernek ez nem megy)
2022. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!