Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Reális célkitűzés, hogy a...

Reális célkitűzés, hogy a Honvédség 2026-ra a térség legütőképesebb hadereje legyen?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, akkor a Zrínyi 2026-nak ez a célkitűzése. Ez reális? Ténylegesen ütőképes haderővé válhat addigra a magyar haderő? Illetve ti mit gondoltok, milyen fejlesztések jönnek még addig, a következő 5 évben?

2022. jan. 1. 01:45
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
76%
10-es: te maximum a CoD-ban voltál harckocsizó :D nincs ilyen szintű átjárás a honvédségen belül, nem lesz valaki csak úgy harckocsizóból KMZ-s. De ha megcáfolsz, és ide beírod a MAK-odat, akkor hiszek neked :) Üdv, egy MHP IICSF L-es :)
2022. jan. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
77%
21# áh szóval te vagy az aki nem akarta elküldeni nekem a saját MAK-ját értem én tán pont egy hasonló kérdésnél ne lopd a szövegem tesókám
2022. jan. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 Jeffrey Spender ***** válasza:
86%

A neten mindenki nagy harckocsizó meg mérnök, és még kommandós is, csodás rendfokozatokkal.


Én is kérkedhetnék, hogy Főtörzs vagyok, Sergeant First Class, de mégsem fogom bescannelni az igazolványomat.

2022. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Aha és honnan tudod ellenőrizni hogy nem vagyok az? Honnét tudod pl hogy nem voltam kint a KFOR-al koszovóban? Hmmm nem ismersz akkor ne itélkezz ha kell az esküt is leírom neked direkt megnéztem googleön nincs fent a teljes eskü csak egy része direkt ezért néztem meg hogy ebbe se tudj bele kötni
2022. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
100%

De tessék itt az eskü szóról szóra


Én XY (nem fogom a mevem leírni) közkatona esküszöm, hogy Magyarországot híven szolgálom, hűséges honvédje leszek. Magyarország függetlenségét, az állampolgárok jogait és szabadságát bátran, a törvények betartásával és betartatásával, a rám bízott honvédek és fegyverek erejével, életem árán is megvédem. Elöljáróim parancsainak engedelmeskedem, alárendeltjeimet jogaik tiszteletben tartásával vezetem, róluk emberséggel és felelősséggel gondoskodom.

2022. jan. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
51%

25-ös, azért ha már más leírta a MAK-ját, te is leírhatnád, mert így nagyon hiteltelen vagy :)


Az meg külön röhej, hogy ezt sikeresen bemásoltad, de eddig egy épkézláb mondatot nem tudtál összehozni helyesírási hibák nélkül :DDD


Nekem konkrétan fél percbe került kigugliznom: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb..

2022. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 Jeffrey Spender ***** válasza:
18%

Arról meséljetek, hol volt az Alapkiketek, akkor elhiszem hogy katonák vagytok, nem pedog kettő szàjhős.


Nekem 2019-ben Püspökszilàgyon.

2022. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
78%

Na várj, te 5 éve szolgálsz a Honvédségnél, de 2019-ben volt az alapkiképzésed?


Ugye az a fránya tátott száj meg a fåszerdő :D

2022. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
82%
És tényleg ezt észre se vettem 😂😂😂 lebuktál öcsi sz@rul hazudsz huha és még én vagyok a szájhős mennyél vissza COD-ozni.
2022. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
77%
És tudod mi a legnagyobb baj hogy a MAK-om is lenyúlod ezt én írtam már nem tudom melyik kérdésnél mert nagy szájhősként kérdezted hogy mondjam el akkor én nembaj a hazugság mindig kiderül
2022. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!