Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy meneküljek meg Ukrajnából?

Hogy meneküljek meg Ukrajnából?

Figyelt kérdés

Apám nem akar menni semmi esetre sem

Elég toxikus családban élek és pénzünk sincs elmenni



2022. márc. 2. 12:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

06:19


Egyetértek. De én olyan társadalomért sem harcolok, ami igazságtalan. Például ha a nők nem hadkötelesek, de van szavazati joguk; a nők sokkal hamarabb mehetnek nyugdíjba, pedig a férfiak sokkal többet dolgoznak és sokkal hamarabb halnak meg; ha gyilkosságért halálbüntetés helyett csak pár év börtönt kap az elkövető, stb. Tele van igazságtalansággal a társadalom, és a társadalom ezt támogatja. Az emberek eredendően gonoszok. Ha rajtam múlik akkor hagyom kihalni a társadalmat, én nem vagyok hajlandó védeni.

2022. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

A nők sokkal gyengébbek. Nem bírják úgy a munkát.


Az meg hogy a férfiak hamarabb halnak:


[link]

2022. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Így van. Az, hogy a férfiak hamarabb halnak meg az csak az életstílustól függ. Ha a férfi megtagadja a hagyományos férfi nemi szerpeket, akkor ugyanaddig él, mint a nők.


Itt egy tökéletes videó, tudományos kutatással erről:


https://www.youtube.com/watch?v=eI3V8TBkJW4


Ez tökéletesen megcáfolja a feminista felsőbbrendű érveléseket azzal kapcsolatban, hogy miért élnek tovább a nők.

2022. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Én is kárpátaljai vagyok,4 éve élek Magyarországon, és tényleg nincs kolbászból a kerítés,de egy fokkal jobb,mint otthon..16 évesen még fiatal vagy ahhoz,hogy egyedül elgyere, szülő nélkül egyáltalán átengednek?mégha utána segítenek is..neked még tanulnod kell,gondolom,működik a tavoktatas..bár mi működik otthon?!🙄

16 évesen kétlem,hogy meg lenne az érettségid,úgyhogy mindenféleképp arra koncentrálj,amíg Kárpátalján nyugi van,mert hiddel, általános iskolai végzettséggel max wc-t pucolsz itt,gyárba de vesznek fel,és te is jól tudod,hogy otthon sokkal könnyebb letenni a vizsgákat..gyerekként inkább ezen gondolkodj.Nehéz,tudom,mi van otthon,de amíg nem muszáj, bird ki.Kitartást

2022. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Gyárba se*

Bocsi

2022. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!