Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha népszavazást tartanának a...

Ha népszavazást tartanának a hadkötelezettség bevezetéséről, hogyan szavaznál?

Figyelt kérdés

6 hónap kötelező sorkatonai szolgálat, ez alól a mentális vagy fizikai tartós betegség jelenthet felmentést.


A középfokú tamulmányok végeztével kezdené meg minden fiatal férfi a szolgálatot- aki felsőfokú tanulmányokat folytat, halasztást nyerhet az egyetem végéig.


Aki nem hajlandó a 6 hónapos katonai szolgálatot teljesíteni, 18 hónapig köteles önkéntes munkát végezni a hadsereg kötelékében.


Hogyan szavaznál, ha népszavazás lenne erről a javaslatról?



2022. ápr. 14. 20:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 Jeffrey Spender ***** válasza:
45%

#50


Min röhögtél jót ?

2022. máj. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
39%
51# azon hogy mennyire nagy f@szság amit írsz
2022. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

#52


Kötekedés, ellentmondás helyett várhatok valami szakmai választ, ha akkora nagy katona vagy ?


Tudod, mi a különbség az MCLOS, SACLOS, Beam-riding, és Fire-and-Forget irányítási módok között ?

2022. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
80%
"Tudod, mi a különbség az MCLOS, SACLOS, Beam-riding, és Fire-and-Forget irányítási módok között ?" Tudod Jeffrey Spender, nem tudom mi a különbség, de az a helyzet, hogy nem is érdekel, valamint a nyakamat merném tenném rá, hogy az itt jelenlévők 90%-a sem tudják és valószínűleg ők is tesznek rá magasról. A katonai téma egyedül a te fétised.
2022. máj. 17. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
49%
Jeffrey Spender te valszeg katona vagy. Állapodjunk meg abban, hogyha a ruszkik támadnak te mész keletre hontvédeni, én meg lécelek nyugatra a jólétbe. OK?
2022. máj. 17. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
Az inteligens és világos gondolkodású fiatalság foggal, körömmel tiltakozna az ilyen és ehhez hasonló barlanglakói intézmények ellen, mint a sorkatonaság.
2022. máj. 17. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
80%
Tyűha bele se gondolok, hogy Jeffrey milyen tsunamit fog rám zúdítani. 😂
2022. máj. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy Jeffrey, nyilatkoz katona vagy é? 🤪
2022. máj. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
68%

58# amúgy ő kb annyira katona mint hogy mészárosnak nincs pénze.


Én tudom állítani (tekintve hogy én tényleg az vagyok) hogy amiket ír egy az egybe vagy a wikiről vagy egy random oldalról másolja ki és szerkeszti át annyira hogy saját véleménynek vagy tudásnak tünjön de egy fegyvert nem tudna szétszedni és vissza össze rakni (ami nekünk az alap kiképzés)

2022. máj. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 Jeffrey Spender ***** válasza:
0%

#59


Mi a bajod ?

2022. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!