Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek tényleg bekövetkez...

Szerintetek tényleg bekövetkezhet a harmadik világháború?

Figyelt kérdés

Szerintetek ijesztget a média? Ha igen, akkor miért? Mi értelme félelemben tartani az emberiséget, főleg ekkora válság idején? És ha ez az egész nem ijesztegetés, szerintetek hogy fog kinézni ez az egész? Kelet vs Nyugat? Nagyobb rakétacsapások a háború végén vagy egyből kapjuk az atomot? Magyarország lehet az új "Svájc"?


Szeretem a békét / életemet. Szerintem ezzel mindenki így van... Hány orosz/ukrán fiatal halt most meg értelmetlenül. Ránk is ez vár(hat)?



2022. jún. 21. 19:43
1 2
 11/14 Blue Child válasza:
19%
Lesz előbb -utóbb. Én angol és német nyelven is szoktam olvasni a híreket, rengeteg külföldi politikus szerint már rég elkezdődött. Bogár László magyar politológus nézeteit, ha olvasod, már március óta a 3. világháború van. Soros György szerint is az lesz mindjárt. Biden USA - elnök szerint: " A 3. világháború árán is megvédjük a NATO - határait." (mondta 2022 tavaszán). Persze tényleg érdekes, hogy hetente 2-szer "kihirdetik" a 3. világháborút. Hivatalosan azt hiszem, II. Erzsébet királynő fog beszélni a tévében, előre megírt szövege van, ő ugynis nem csak "királylány", hanem a nemzetközi szigetországok uralkodója is. Katona családból származok, már csak tudom. Vagy sem. Inkább tényleg olyan kétesnek tűnik minden... Bár én nem félek. Ha csak adhatnék egy ötletet: Ne meneküljetek majd el, mert 1. atomháború lesz a 3. világháború és az 1 egész kontinenst is elpusztít 2. a sorsát nem kerülheti el senki (egy rokonom a 2. világháború idején menekült el, innen, a Béke szigetéből, és felrobbantották úgy az ország másik végén, hogy a mai napig hivatalos iratok szerint eltűntként tartják számon.) Senki sem menekülhet a sorsa elől, mert utoléri. Hawaii-t és boldogságot csinálni a konyhádban és a balkonon is lehet.
2022. jún. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
26%

Korlátozott atomháború nincs! Mind a NATO, mind a ruszkik modellezték annak idején mi történne. Az egyik félnél szakad a cérna, eldurrant egy taktikai töltetet, amire a másik válaszol, amire az szintén válaszol és mivel attól tart a jég már megtört s bármikor jöhet az un. első csapás ezért inkább ezt megelőzendő ő indít elsőre - mindent és mindenhova. A különböző modellek egy NATO-SZU konvencionális háború 5-7. napjára teszik az atomháború kitörését.

Felesleges matekozni kapnák-e csapást vagy sem, az eredménye ugyanaz = a nukleáris télben kipusztul az emberiség + a magasabb rendű élőlények 95%-a.

2022. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ideje kijátszanod a Fallout sorozatot.
2022. jún. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#5: Igen, a cél az lenne, de a két szembenálló nemzetcsapat közül csak az egyik nyerhet.

Nálam inkább az a kérdés, mikor lép be az oroszok mellett Kína?

2022. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!