Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A törökök az 1.világháborúkor...

A törökök az 1.világháborúkor pontosan milyen indítékkal csinálták az örmény népírtást? Mi nem tetszett nekik az örményekben?

Figyelt kérdés

2022. dec. 27. 21:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/94 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mivel minden demokratikus országban szabadon kifejezheted a véleményedet az államfőről, még akkor is, ha az elégé trágár. Ez csak magát az illetőt minősíti, de emiatt senkit sem szabadna lecsukni. Érdekes, Törökországban a Putler-es transzparansekkel semmi baja az országnak, de ha Erdogant hasonlítanánk Hitlerhez akkor már megy a feljelentés.


De nem csak emiatt számít Törökország autokratikus rendszernek sajnos.

2023. jan. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/94 anonim ***** válasza:
32%

"Igen. Mivel minden demokratikus országban szabadon kifejezheted a véleményedet az államfőről, még akkor is, ha az elégé trágár."


Nem. Mások gyalázása, főleg egy hivatalos személy nyilvános gyalázása bűncselekmény. A magyar jogrendszer szerint is az és akár 1 év börtön is járhat érte. Azzal van baj aki szerint a nyilvános anyázás szólásszabadságot jelent.

2023. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/94 anonim ***** válasza:

Én ezzel a válaszommal le is zárom a beszélgetést.

Másrészt bármit is írók, vagy csak egy mondatra reagálsz vagy teljesen kiforgatod azt.


Mint mondtam Törökországnak semmibaj, ha más ország vezetőit anyázod (ezért hoztam fel Putyint), de ha én Erdogánt kezdeném el anyázni akkor lecsuknának Törökországban. Törökországban nem csak az anyázás miatt jelentenek fel.


Tény is való, hogy az elnök megsértése Erdogán előtt is szerepelt a török büntető törvényekben, de eddig egyetlen elődje sem használta olyan gyakran mint ő. Ráadásul szürke zónának számít, ezért elég csak rámutatni egy embere, hogy számomra sértőt mondott és már megy a feljelentés.


[link]

2023. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/94 anonim ***** válasza:
57%

"Mint mondtam Törökországnak semmibaj, ha más ország vezetőit anyázod (ezért hoztam fel Putyint), de ha én Erdogánt kezdeném el anyázni akkor lecsuknának Törökországban. Törökországban nem csak az anyázás miatt jelentenek fel."


Ez nem változtat azon hogy te büncselekményt követtél el. Ha átmész a piroson és lekapcsol a rendőr, téged nem ment fel az hogy Józsi is átment a piroson de nem büntették meg.



"Tény is való, hogy az elnök megsértése Erdogán előtt is szerepelt a török büntető törvényekben, de eddig egyetlen elődje sem használta olyan gyakran mint ő. Ráadásul szürke zónának számít, ezért elég csak rámutatni egy embere, hogy számomra sértőt mondott és már megy a feljelentés."


Nem Erdogan használja hanem a török bíróság és ugyanez a törvény benne van a magyar jogrendszerben is illetve kb mindenhol a világon. Az is biztos hogy a nyugati média nagyon sokat hazudik Erdoganról. Amit hozott példát a másik válaszoló, utánanéztem és kiderült nem Erdogan sértegetéséért csukták le hanem mert támogatta a PKK terrorszervezetét.

2023. jan. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!