Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik visszahoznák a sorkatonas...

Akik visszahoznák a sorkatonaságot, mert a mai fiatalok ilyenek, olyanok, stb, azok a mai fiatal lányokkal mit tennének? Miért csak a fiúkkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés

A saját véleményem: NEM KELL visszahozni a sorkatonaságot és a fiatalok rendben vannak úgy, ahogy vannak (a lányok is). És ezt úgy mondom, hogy sokkal idősebb vagyok és voltam katona. Semmi értelme nem volt, csak lopni tanítottak meg és mindenki láncdohányos lett és elvettek 2 évet a fiatalságukból. Én ezt nem tenném senkivel.


De kíváncsi lennék azoknak a véleményére, akik szerint a mai fiatalságon csak a sorkatonaság "segítene", azok miért csak a mai fiatal fiúkról beszélnek? Olvasok olyanokat, hogy a fiatalok életképtelenek, flegmák, tiszteletlenek, engedetlenek, túl jó dolguk van stb stb stb. És hogy meg kell őket nevelni, blablabla. Mindenhol ezt olvasom. De ha így nézzük, ez a lányokról ugyanaz elmondható, mint a fiúkról. De akkor is csak a fiúkat vegzálják.


Szóval, ha a mai fiatal fiúkat katonasággal lehet gatyába rázni, akkor ugyanezt lányokkal mivel lehetne megtenni? Mi van a mai "plázacicákkal", belőlük hogy kéne asszonyt csinálni?

Kifejezetten kíváncsi lennék olyanok válaszára, akik szerint "vissza a katonaságot!"



jan. 29. 13:17
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
29: incelke, ahelyett, hogy az egész oldalon mindenhol hirdeted a mentális problémádat, nem gondolkodtál még el egy jó pszichiáteren?
febr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Egyébként akik azt hiszik, a sorkatonság ügye lezárt dolog, nagyon tévednek. Németországban a degenerált védelmi miniszter, Boris Pistorius, áprilisra szándékszik összehozni a törvényjavaslatot a visszaállításáról.
febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Én a lányokat is besoroznám. Ha nincs katona akkor hogyan fogjuk lerohanni romániát és Narniát?
febr. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
27%

"Németországban a degenerált védelmi miniszter, Boris Pistorius, áprilisra szándékszik összehozni a törvényjavaslatot a visszaállításáról"



Abduleknak jol all a fegyver a kezukben. Jobban lonek majd, mint a kikepzotisztjuk.



39F incel

febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!