Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha a hivatásos honvédek is...

Ha a hivatásos honvédek is azt mondják, hogy nálunk nincs szükség sorkatonaságra, akkor néhány fogalmatlan miért van azon az állásponton, hogy dehogyisnem?

Figyelt kérdés
Nem hisznek a szakmának, akik tényleg értenek hozzá, ehelyett itt brekegnek, hogy "deigenismindenkinekjóttenne". Ez aztán a komoly érv.
ápr. 15. 10:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Csak ebben a témában válaszolok kizárólag az értelmetlen kérdésekre :)


Hogy miért foglalkoztatja az embereket és generál indulatokat azt nem tudom. Talán a félelem az ismeretlentől vagy a két generáció eltérő életszemlélete. Élnek még akik átélték és természetesen a mai fiatalok (nem lekicsinylően) akiknek nincs erről tapasztalatuk (ne is legyen). Nem hiszem hogy a mi generációnk jobb lett volna fizikálisan mint a mai de az életszemléletünk természetesen más volt (szocializmus). De nem volt ennyi betegség sem mint a mai világban és gyógyszer is kevesebb volt (mondjuk egy tetanusz két évig volt hatásos, nekem ezek 18 éves koromig átfedték egymást a védelemben). Úgy mond "jó" gyerek voltam :)


" Leírod hogy te magad ugyan nem támogatod, de valamiért mégis azonosulsz azon nagyon kevés számú emberrel, akik meg mondjuk igen."


Nem adod a számba a mondatokat de mutass már rá légyszi hogy én ilyet hol írtam?


Abban meg tudlak nyugtatni hogy akik majd ezt eldöntik soha nem fognak példát mutatva beállni a sorba. Ha erre sor kerülne akkor majd nem a fizu emelés lesz az első amit megszavaznak hanem a kitételek amik rájuk és pár szerencsés rétegre fognak korlátozódni mint kivételek.

ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"egy nem létező ál problémát boncolgatnak olyan emberek akiknek nincs és nem is lehet (a koruknál fogva) erről semmilyen tapasztalatuk, majd meg is magyarázzák azoknak akik más véleményen vannak."


Most akkor támogatod vagy nem? Én semmilyen körülmények között sem. Te magad azt írod, hogy nem, de mégis ellenkezel velem vagy én veled. Hol hát a különbség köztünk?

ápr. 15. 15:56
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 Továbbra sem támogatom de a véleményemet fenntartom. Nem szeretnék sértően fogalmazni de ez olyan mintha egy süketnek magyaráznád hogy milyen szép a hangja Dua Lipának, vagy egy vaknak hogy egy céklának milyen gyönyörű színe van. Lehet hogy ők is halottak róla Jóskától és Pistától (a süketnek jelbeszéddel) de attól még halovány fogalmuk sem lesz róla.

Én találtam benne pozitívumot is a sok negatívum mellett és úgy látom ezzel nem vagyok egyedül. Azért kapsz egyre kevesebb pozitív hozzászólást mert az ilyen hangok el vannak nyomva (alkoholista, büdös kocsmatöltelékek akiknek ez volt az életük élménye).

ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!