Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » -4,5 dioptriás szemüveggel...

-4,5 dioptriás szemüveggel lehetnék szerződéses katona?

Figyelt kérdés
Szeretnék katonának jelentkezni, minden adott hozzá, a magasságom megfelelő, fizikailag tudnám teljesíteni amit kell, nyugodt ember vagyok. Csak itt van ez az átkozott szemüveg.. szeretném valahogy természetes úton gyógyítani is, mert szeretnék jövőre jelentkezni a toborzóra, minden álmom hogy katona legyek. Teljesíteném a feletteseim parancsát és hazámat szolgálni. Lehetséges, van-e remény hogy felvegyenek? Esetleg ha elutasítanak, lehet fellebbezni? Válaszotokat várom és köszönöm. 20/f
2011. febr. 6. 22:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szemtornázz, majd utána gondolkodj el rajta.
2011. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát persze,hogy...!!!?
2011. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnos -3.5 a határ.
2011. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A lézeres szemműtét nem segítene? Csak egy tipp - úgy tudom ez nagy mértékben (vagy teljesen) javítja szemet. Keress lehetőségeket, mindig van esély, ne add fel az álmod... :)
2011. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gyuri1012 válasza:
0%
Ha már szemüveget viselsz nem lehetsz katona ez tuti biztos
2012. febr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak akkor derül ki ha jelentkezel, az ilyen jellegű kérdéseket nem itt kell feltenni mert csak buta válaszokat kapsz.Egyébként a háborúba azt se nézik ha a fél lábad hiányzik minden hadra fogható férfit visznek akár minusz 20 dioptriával is :D a másik ha ahhoz viszonyítjuk/ dolgoztam a seregbe/ hogy 40-50-60 éves beöltöztetett valamikor közalkalmazotti funkciót ellátott asszonykák bohóckodnak különböző nevetséges fars rendfokozatokkal a honvédségnél/ akik nem hogy 20 fekvőtámaszt de 1 métert nem tudnának lefutni/akkor simán jelentkezhetsz :D
2015. szept. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MIKLÓS18 ***** válasza:
Szerintem lehetsz,csak korlátozásokkal alkalmas minősìtést fogsz kapni,így néhány fegyvernemből alapból és örökre kizàrnak.(pl;tüzér biztosan nem lehetsz)
febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!