Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Baj lehet e ez a francia...

Baj lehet e ez a francia idegenlégiónál?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki h most matekból diszkalkuliás papírom lessz(Nem tudok számolni,műveletek elvégezni stb..)Baj lehet e ez az idegenlégióban?Vagy később ha felvennének akkor előléptetésnél lehet e emiatt vmilyen problémám?Sztem mondjuk nem mert több honlapon is úgy olvastam h nem számít az iskolai végzettség,mert lehet vki nagyon művelt,csak mondjuk nem volt lehetősége h tanulhasson.Válaszokat előre is köszönöm.
2009. ápr. 12. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg nem tudsz bekerülni,az nem ez miatt lesz.Nem baj magyarán.
2009. ápr. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ajánlom figyelmedbe a TOBORZÁS részt,ot az is le van írva hogy sok-sok egsézségügyi teszten kell átmenni...lehet h.ezen megbuksz de sajnos nagy az esélye hogy már előbb kiszórnak a rostán...de azért sok sikert:)


ja ha a másik légiós kérdés is a tied akkor bocsi a dupla linkért:)

2009. ápr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#jav:

egészségügyi

ott

2009. ápr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,de az egézségügyihez nem az tartozik h nem e vagy beteg,látás,vérvétel,stb.?Nem értem h az egézségügyi részhez mi köze lenne a mateknak?Esetleg az h nincs meg valamilyen képességem emiatt?Egyébként a papír csak kamu,tehet nincs semmi bajom,csak a matektanárom 1 hülye és nincs kedvem szenvedni vele még 4. végéig.
2009. ápr. 13. 12:01
 5/7 A kérdező kommentje:
bocs egészségügy..:)
2009. ápr. 13. 12:01
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a másik kérdés nem az enyém.:)
2009. ápr. 13. 12:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
bocs lehet h. a diszkalkulia inkább az intelligencia teszteknél okozhat hátrányt.nem tudom.de ha amúgy minden ok-s veled(mentálisan,fizikálisan)valószínűleg nem emiatt nem vesznek fel.amúgy megértelek én is halál hülye vagyok a matekhoz,hiába e3rőlködtem gimi alatt...én is volt már h. "betegségnek2 tituláltam:)))szóval sztem ne aggódj ha tényleg akarod és megfelelsz emiatt nem esel ki a szórásból. 2.válaszoló voltam 20/L
2009. ápr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!