Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi visz rá egy embert, hogy...

Mi visz rá egy embert, hogy katona legyen és az legyen a feladata, hogy általa ismeretlen embereket öljön meg?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 23:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Te se mondhatod, hogy nem ölnél embert. Ha minket támadnának meg akkor az emberek nagy része önként menne katonának. És, ha a házad előtt állnának puskával és a családodat fenyegetnék, akkor tuti te is harcolnál.(Nő létemre még én is.)


A katonaság egy szükséges dolog, jó lenne, ha a miénk ennél jóval nagyobb és fejlettebb lenne, akkor jóval nagyobb az esély, hogy nyugodtan alhatunk.

2009. máj. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
44%

Én simán kinyírnám az ellenséget, a társaimat meg védeném.

Amúgy én ezért az országért semmiképpen nem harcolnék.(Maximum Amerikáért.)


A kérdésre válaszolva: az, hogy a rossz emberektől megtisztítsa a földet.

2009. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
68%

Amerikáért? Az a világ rákfenéje!

Mit csinált Amerika eddig? Háborúkat, világválságot, cukros üdítőket, elhízást, DDT-t, atombombát, nagyobb árkot a gazdagok és a szegények közé, ők környezetszennyezésben a világelsők, soroljam még?

2009. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%

Tegnapelőtt 10:25-ös!

Szégyenlem magam, hogy ilyenek, mint te a honfitársaim!

Húzz el amerikába és lépj be a hadseregükbe (már ha a gyenge szellemi képességed ellenére felvesznek)!

2009. máj. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Valakinek nem az az életcélja,hogy villamost vezzessen vagy egy irodában punnyadjon meg hanem változatos és izgalmas életet szeretne élni ami persze nem mindíg leányálom de legalább van miről mesélni az unokáknak.
2009. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%

A 10:25-ös válasz megmondja a frankót.

Én sem harcolnék olyan országért(mégha az a hazám is) ahol a kormány lop,csal és leszarja a saját állampolgárait.USA-ért én is simán harcolnék!

2009. máj. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 csiber ***** válasza:
77%
Nem a gyilkolás az elsödleges, hanem azt amit a többiek is már elmondtak. Ország megvédése, épitése, segiteni másokon.
2009. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
28%
A politikusok, közgazdászok az országok nemi szerve, ha nagyon impotensek, akkor előveszik a vibrátort, ami a hadsereg és emberekkel van feltöltve. Ebből eredően felmentik őket minden ép eszűség alól, és olyanok is. Nézd meg a jugó háborút videókon, látszik az öröm az arcukon. A mentesítő tűzszerészeket leszámítva sima munkavállalók, anyagi okokból.
2010. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

10ből 9 katona még nem ölt. szerintem.


Amúgy soktényezős...

Érdeklődés, reális világkép, pénz se utolsó, stb...


Amúgy jobban sajnálom azt, akinek ismerőst kell ölnie... az kib@5zottul nehéz lehet...


egy "ismeretlen"?

Nos... ha egy ólomdarab suhan át mondjuk "jobb" esetben a társad agyán, akkor nem fogsz gondolkodni ezen a kérdésen... Két ok: 1) Te lehetsz a következő 2) Ha nem te teszed, akkor ő fogja megtenni...

Hidd el, sokkal 5z@rabb az, ha egy jóbarátodat ölik meg. Esetleg azért, mert te nem voltál képes lövedéket repíteni valakinek a fejébe...


A LEGFONTOSABBAT HAGYTAM A VÉGÉRE!!!!


Egy katonának NEM az a FELADATA, hogy embert öljön!!!

Az csak eszköz.

Az emberölés feladatkör marad a bérgyilkosoknak.

Katona feladata többek közt inkább hogy az ilyenektől védjen, és pl hogy Ússzá' Mán bin laden és barátai ne írtsák a népet...


Ezek oka??? POLITIKA! Arról meg egy katona nem tehet...

2010. márc. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
a hazát szolgálja meg hogy segítsen más embereken
2010. júl. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!