Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért szól itt minden második...

Pro Patria kérdése:

Miért szól itt minden második kérdés arról, hogy "hogyan lehetek Francia Idegenlégiós/GI Joy/Amerikai Ranger/Orosz Spetsnaz/Jedi. Stb"?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Áh, meggondoltam magam, maradok a SAS-nál :DDD
2011. nov. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább legyél Túzok. Az magyarosabb.
2011. nov. 15. 13:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Akkor már Betyárhadsereg... :D
2011. nov. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, oda sem olyan egyszerű bekerülni...

Voltál már börtönben?

2011. nov. 15. 17:55
 15/17 anonim ***** válasza:
Börtönlátogatáson voltam már, elég nyomasztó, bár az IMEI sokkal durvább (ott vannak a kóros elmeállapotú bűnelkövetők), egy-két betyárhadsereg tag simán beférne oda a sok benyugtatózott, skizofrén, mozgásviharos, bizarr emberek közé :DD
2011. nov. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy borzalmas lehetett. Láttam egy-két parlamenti közvetítést.:)
2011. nov. 17. 13:29
 17/17 anonim ***** válasza:

Eltelt 10 év, 10 éve is voltak olyan hüly€ barmok akik azt hitték Afganisztán egy Amerikai érdek, de akár a Légió egy más érdek... És ezek az emberek írják ki Facebookra hogy "Afrikában meg éheznek"...

10 éve ugyanolyan idiót@k voltak mint ma... Majd amikor Afrikában, Irakban, Afganisztánban nyugalom lesz, (ami soha nem lesz). Akkor ezeket a katonákat éljenzik..Addig pedig örüljetek hogy ezek a mocsk0s tálibok akiket a akár a Magyar, vagy Francia katonák állitanak meg, nem a te ajtódon kopogtat...

2021. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!