Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tervben a francia légió,15/L...

Tervben a francia légió,15/L vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Helló! 15 múltam, lány vagyok, óvodás korom óta vonz az egyenruha. Most csak egy szakközépiskola rendészet szakára járok, de tervezek emellé MMA-ra járni, aztán ha minden jól alakul (hát persze hogy jól fog, arra vigyázok, hogy jól menjen, felvegyenek) akkor elmegyek Budapestre a rendőrtiszti főiskolára. Van-e esélyem francia idegenlégióba felvételizni? Eddzeni most nem tudok, mert enyhe térdkopásom van a sok eddzéstől, evezős vagyok, de nagyon komolyan veszem az edzéseket, és természetgyógyász mondta, simán maradéktalanul megfog gyógyulni, nem vészes tényleg a egész. Ekcémás is vagyok, néha (kb. havi 1x) kicsit komolyabban kijön de nem vészes az sem, nem fertőző. Minden áron rendőri-vagy katonai szolgálatot szeretnék teljesíteni, középiskolában lerontottam, 4.0 környékén vagyok. Hit gyülekezetébe járok, dehát ez szerintem mellékes, a szolgálat érdekében természetesen itt hagyom azt is, úgyis csak 5 évet szeretnék. Vélemények? Köszi :)

2012. máj. 8. 15:52
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
27%
A Francia Idegen Légió nem olyan mint egy rendőri pálya vagy mint egy kis ország katonasága, oda csak a legkeményebbeket veszik fel és bizony jelentkeznek bőven. Egy nő eleve 15-20%-os fizikai hátrányból indul, de pszichésen is más. Kizárt hogy téged oda felvegyenek
2012. máj. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
66%
Az idegenlégióba nöket nem vesznek fel.
2012. máj. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
33%
De azért érdekelne, hogyan tudod a Bibliát összeegyeztetni a gyilkolással... Remélem tudod, hogy a légiósok nem virágot szedni szoktak járni?
2012. máj. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
30%
5-10 év múlva beszéljük újra a dolgot.
2012. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
31%
A Németh Sándor légiónak már tagja vagy.
2012. máj. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
37%

Miért lenne bármi kizárt?

Na jó, én azt nem tudom, hogy a Légióba kiket vesznek fel, ha a nők eleve ki vannak zárva, akkor nyilván esélytelen a dolog, de minden más esetben miért ne lenne esélye a Kérdezőnek?

Elhivatott, dolgozik érte... Épp olyan esélye van, mint bárki másnak!

Én drukkolok! :)

2012. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%
csak a ronda lányok szeretnek katonáskodni.
2012. máj. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok, bár a Hitgyülit olvasva, nem csodálkozom, hogy álomvilágban élsz. Nem vesznek fel nőket, és a férfiak közül is csak a legkeményebbeket, és nem is szektásokat. És zsoldosként, embereket kell gyilkolni.
2012. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
23%
Inkább maradj itthon, szülj gyerekeket. Egy anyának ez kéne legyen a legszentebb feladata.
2012. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
57%

Elképzelem mikor ledobnak az Afrikai lázadók vonalai mögé 50 sittes, anyagyilkos, minden hájjal megkent tagbaszakadt, KANOS férfival. 20 perc után menekültjogért könyörögnél a bantu törzsfőnöknél.

Többek között ezért sem vesznek fel az idegenlégióba, és ha hitgyülis vagy akkor még ráadásul lelkileg zakkant is.

2012. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!