Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tervben a francia légió,15/L...

Tervben a francia légió,15/L vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Helló! 15 múltam, lány vagyok, óvodás korom óta vonz az egyenruha. Most csak egy szakközépiskola rendészet szakára járok, de tervezek emellé MMA-ra járni, aztán ha minden jól alakul (hát persze hogy jól fog, arra vigyázok, hogy jól menjen, felvegyenek) akkor elmegyek Budapestre a rendőrtiszti főiskolára. Van-e esélyem francia idegenlégióba felvételizni? Eddzeni most nem tudok, mert enyhe térdkopásom van a sok eddzéstől, evezős vagyok, de nagyon komolyan veszem az edzéseket, és természetgyógyász mondta, simán maradéktalanul megfog gyógyulni, nem vészes tényleg a egész. Ekcémás is vagyok, néha (kb. havi 1x) kicsit komolyabban kijön de nem vészes az sem, nem fertőző. Minden áron rendőri-vagy katonai szolgálatot szeretnék teljesíteni, középiskolában lerontottam, 4.0 környékén vagyok. Hit gyülekezetébe járok, dehát ez szerintem mellékes, a szolgálat érdekében természetesen itt hagyom azt is, úgyis csak 5 évet szeretnék. Vélemények? Köszi :)

2012. máj. 8. 15:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
18%

Sir Butcher - a Biblia azt is írja hogy ha hajnal hasadta előtt tolvajt lelsz a házadnál öld meg, és helyben hantold el...nem hippimódira meg balf.szkodásra tanít, ahogy azt sokan el akarják hitetni a jónéppel...legalábbis én nem ezt tanultam belőle.

A kérdésre válaszolva pedig a helyedben nem rendőrtisztire hanem akkor már katonai képzésre mennék, Altiszti Akadémia vagy Közszolgálati Egyetem tiszti kara. Ha a térded nem jön rendbe akkor viszont nemhogy idegen légiós, de harcoló se nagyon lehetsz max hadmérnök vagy hadtápos...

2012. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%

Nekem rémlik valami részlet a Bibliából... Valami 10 mondat. Ja, nem! Parancsolat, ez lesz az!


Mintha valami olyasmi lenne benne, hogy "Ne ölj". Vagy rosszul rémlik? Van apró betűs rész is? "Ne ölj, kivéve, ha akarsz"? Jó ez a vallás, no. Úgy forgatom a szabályokat, ahogy akarom :D Ha tetszik, szó szerint veszem, ha nem tetszik, akkor nem foglalkozom vele.

2012. máj. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
34%
www.legion-recrute.com/hu/ Sok sikert! :D
2012. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Te is szép lány lehetsz! :) Sportos alkat, feszes combok...fúú belegondoltam :D

Szerintem először tájékozódj-tájékozódj..a Légióról. És még várjál pár évet.

édesistenem.... -_-

2012. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

On the spoot- a francia idegenlégió.

Töltsd le, nézd meg!

2012. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
77%

szia! én teljesen meg tudlak érteni. lányként mindig is a katonai repülés érdekelt, de mint kiderült a gerincferdülésem miatt nemhogy vadászgépet, de talán még helikoptert sem nagyon vezethetnék. persze azért sem lehetnék Mo-n pilóta, mert lány vagyok, ez így nincs kimondva, de egyértelmű, hogy ahhoz a néhány grippenhez csak a legjobb pilótákat választják ki, és azok a férfiak (erősebb csontozat, izomzat...stb.) persze ezt nekem nagyon nehéz elfogadnom, ezért is értelek meg, miért akarod ezt ennyire.


Nem ismerem az idegenlégió szabályzatát, de ha konkrétan benne van, hogy nőt nem vesznek fel, akkor erről muszáj lemondanod, de ettől függetlenül lehetsz még katona. ha tényleg nagyon akarod, akkor sikerülhet is. én is mindent megteszek majd, hogy nekem is sikerüljön, vagy legalább repülők közelében dolgozhassak, ha már nem repülhetek:( Sok sikert!

2012. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

LÉgioba nem vesznek fel lányokat, de ha modern hadseregben akarsz szolgálni akkor menj amerikába.


Ott ugy tudmo hogy szolgálhatnak külföldiek, "csak" kell zöldkártya.


Persze egy apach-ot meg egy f-22-t gondolom nem vezethett külföldi. :D

2012. máj. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, és köszi az oltogatós válaszokat is xDD. Igen, térdkopásom van, kicsit sok volt napi 14km bicikli ki edzésre, kb. 14-16 km evezés, 300 guggolás, fél óra futás stb.stb.... :D nagyon kicsi a kopás. Tájékozódni jöttem kérdést feltenni, lelki roncs vagyok? Hagyjuk már... :D életemben nem néztem amúgy még vidám vasárnapot, kisvárosi szinten tetszik a gyüli, nem annyira Németh Sándor légiójaként akkor fogalmazzak úgy :D aki nagyra van magával, nem tudom, mire fel ír lekezelő válaszokat, teljes átlagos kinézetű vagyok, 175 cm-62 kg... sejtettem, hogy nők nem mehetnek oda, jobban belegondoltam, és biztos nem bírnám sajnos... köszönöm még egyszer a válaszok 20%-át, aki meg bunkóskodik írja le egy lapra sodorja be cigibe és szívja el :D
2012. jún. 12. 22:34
 29/32 anonim válasza:
Te aztán szép lány lehetsz... Napi 16km evezés. Azoknak szép férfias szokott lenni a felsőtestük..
2012. aug. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
nekem nem férfias, nincs nagy hátam, csak kicsit nagyobb a többi lányétól, valakinek alapból ilyen, csak vékonyak a karjaim, és a csuklyás izmom... az valahogy nagy lett :D
2012. aug. 30. 22:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!