Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tervben a francia légió,15/L...

Tervben a francia légió,15/L vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés
Helló! 15 múltam, lány vagyok, óvodás korom óta vonz az egyenruha. Most csak egy szakközépiskola rendészet szakára járok, de tervezek emellé MMA-ra járni, aztán ha minden jól alakul (hát persze hogy jól fog, arra vigyázok, hogy jól menjen, felvegyenek) akkor elmegyek Budapestre a rendőrtiszti főiskolára. Van-e esélyem francia idegenlégióba felvételizni? Eddzeni most nem tudok, mert enyhe térdkopásom van a sok eddzéstől, evezős vagyok, de nagyon komolyan veszem az edzéseket, és természetgyógyász mondta, simán maradéktalanul megfog gyógyulni, nem vészes tényleg a egész. Ekcémás is vagyok, néha (kb. havi 1x) kicsit komolyabban kijön de nem vészes az sem, nem fertőző. Minden áron rendőri-vagy katonai szolgálatot szeretnék teljesíteni, középiskolában lerontottam, 4.0 környékén vagyok. Hit gyülekezetébe járok, dehát ez szerintem mellékes, a szolgálat érdekében természetesen itt hagyom azt is, úgyis csak 5 évet szeretnék. Vélemények? Köszi :)

2012. máj. 8. 15:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
46%
Digo:ez nagy volt jót röhögtem...:)
2012. máj. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
61%
A másik meg hogy mi van ha heti több bevetésre kellene menned, vidám vasárnap meg csak heti 1x van! Mi biztosítaná a lelki egyensúlyodat?
2012. máj. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
38%
:)
2012. máj. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
5%
Háhhh miket röhögök ezeken de teljesen jogos. Mit akarsz te ott? Láttál egy filmet róla és akkor minden jó? Lehet,hogy egyáltalán nem ia birod a vért,referenciának légyszi böllérkedj. Meg hitgyülis vagy ez itt már rég rossz.
2012. máj. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
62%

Jézusom, mennyi buta ember van itt!

Mi az, hogy "szülj inkább gyereket", meg, hogy ott "zsoldos gyilkosok" vannak!?

Egy fiatal lány elmondta, mi az álma, hogy lehet így földbe döngölni?

Én ugyan sosem lépnék be a hitgyülibe, de lassan már nem csodálkozom, ha a fiatalok olyan helyre csapódnak, ahol figyelnek is rájuk, ha máshol (ld. itt) csak gyűlöletet meg leszólást kapnak!


Ok, nőket ezek szerint nem vesznek fel. Na és? Ha katona vagy rendőr akar lenni, arra még máshol is van lehetőség, nem kell azonnal elhordani mindennek, hogy a leghőbb vágya nem 10 gyerek... Megáll az ész, komolyan!

2012. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
21%

Erős a gyanúm hogy a kérdező ezt az egészet csak poénnak szánta. :D Hit gyülekezete, meg térdkopás 15 évesen, meg ráadásul lány is. :) És légióba akar jelentkezni, te jó ég. :D

Ha már most ilyen fiatalon szar lenne a térde, mi lenne vele a katonaságnál? Persze nem légiósként, mert oda nőket eleve nem is vesznek fel. És akkor itt van még ez a hit gyülekezetes dolog is. :D

Biztos hogy kamu kérdés.

2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
48%
Nőket nem vesznek fel.
2012. máj. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
34%
15-ös: Ez már a lelki felkészítés,had edződjön a gyerek
2012. máj. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
60%

Az én húgomat 8 éves korában műtötték a térdével... Szóval akármilyen fiatalon lehet ilyesmi probléma sajnos. Sportolónál főleg.


Lehet, hogy kamu, de az is lehet, hogy nem az.

2012. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem azt mondtam, hogy nem lehet vele probléma ilyen fiatalon, hanem azt hogy ha már most ilyen, akkor azzal ne akarjon katona lenni. Ott pont a térd az, ami a leginkább tönkre megy.(most nem az irodában dolgozókra gondolok elsősorban)
2012. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!