Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi értelme van a háborúnak?

Mi értelme van a háborúnak?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy egy buta p*csának fogok tűnni ezzel a kérdéssel, de akkor sem értem, hogy mi értelme van annak, hogy ártatlan emberek milliói halnak meg a semmiért.


Miért kell folyton egymást leölni? Miért ilyenek az emberek? Miért nem lehet tenni semmit ellene?



2012. júl. 27. 00:03
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Na megint itt.

És a háborúnak a vége mindig is az vége hogy mindegyik ország/ nemzet szopni fog...

Győztesek sosem lesznek...csak az a nép fogja magát "győztesnek" nevezni akinek sikert meghódítania az ellenfél szülőföldjét/ anyaországát ráadásul úgy hogy csak szenvedést hozott a saját és más népének... de kiafaszt érdekli a van helyette föld? Az ellenség földje....

És a vicc az egészben az hogy nem a földért csinálják...

Míg a középkorban azért folytak a háborúk hogy bebizonyítsák egymásnak a nemzetek hogy igenis erősebbek egymásnál, amellett az adott ország földjéért is háborúztak.

A mai világban csak azért háborúznak hogy megmutassák egymásnak a nemzetek hogy ki is a tökösebb... De a végén ugyan azt érik el vele mint amit mondottam...ártanak maguknak... ártanak más népeknek... És azt a földet amit elfoglaltak, később úgy is visszaszolgáltatják az "őshonos népnek /ennél nem találtam jobb szinonimát az ott született emberekre/".

Egyszóval mi is lett a jutalma az úgymond "győztes" népnek: megmondom... Semmi... hacsak azt nem vesszük hogy a többi nép megtudta hogy mennyire is erős hadügyileg a "győztes"...


Már megint túl sokat írtam egybe... Folyt. köv.

2012. aug. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

És csakhogy visszatérjek az USA hadjáratára:

Ismeritek azt a fajta eszmerendszert amikor például...navárjatok itt előre le kel írjam mi minek a helyettesítője mert egyébként érthetetlen lesz az egész iromány:

Cigány = közel-keleti népek

Magyar ember, akit nem kedvel a cigány = USA akit nem kedvel a közel-kelet néhány népe.

Rendőr és állambácsi = a világ összes országa aki bírálja az USA tettét.


A cigány beleköt a magyar emberbe.(szeptember 11-edikei terrortámadás)

A Magyar visszaüt /és elég erőset/ . Jenkik ömlik el az egész közel-keletet.

A rendőrség és állambácsi bírálja amit tett a Magyar ember, persze a rendőrök között van olyan aki azt mondja "erősebbet kellett volna ütnöd", de van olyan is aki aszondja, "ez szégyen". ( A világ bírálja a USA fellépését a közel-keleti országok ellen. )


De kérdezem... mi a jóbüdösménesfaszt kellett volna csinálnia a Magyarnak?...Ha nem üt vissza akkor neki annyi... Vesztett, de ha visszaüt akkor meg, bírálják...És akkor ÚGY TITULÁLJÁK hogy VESZTETT...Mindenképpen szopsz de ha lehet én a 2. verziót választanám szóval visszaütnék... Azáltal én is ugyan olyan önnépsanyargató sorsot állítanék elő mint azt az előző hsz-aimban leírtam... És én is ugyanolyan hülye lennék mint az a két nép egybevéve, akikről az első hsz-omban olvashattatok...


Ismerősöm mutatott egy jó animét: Bakemonogatari

2012. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

lehet hogy az utolsó hsz. kicsit zavaros de olvasgassátok és értelmezzétek...


Ui.:

A fent említett animének semmi köze a háborúsdinak, csak szerettem volna leírni mivel nagyon jó anime.

2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
éééééééééééééés itt van a 3,vh népirtáás a tulnépesedés miatt .
2021. aug. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!