Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A francia kégióban miből áll...

A francia kégióban miből áll a fizikai felmérés meg a pszihikai? Van közületek vki aki francia légiós?

Figyelt kérdés
még csak 14 vok és a francia légióba szeretnél menni. 178 cm vok és 66 kg. 2km-t 9 perc alatt futok le. sok horrorfilmet nézek, nem szoktam megijedni vagy sajnálni az embreket és ha vmi nem sikerül vagy bsztatnak a suliban mindig azt mondom magamban h, ilyen a élet hozzá kell szokni. szerintetek felvesznek majd? csak franciaországban lehet jelentkezni? máshol nem?
2009. szept. 27. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Azért az nem úgy van, hogy odamész és szólsz, hogy te sok horrort nézel, nem vagy ijedős, és gyorsan futsz és már fel is vagy véve.

Kőkemény pszichológiai és fizikai felmérés van.Egyrészt, a másik, hogy aki légiós lesz, az az addigi életével teljesen fel kell hogy számoljon, vagy x év amit le kell szolgálnod aztán hogy utána hazamehetsz-e vagy sem azt nem tudom.

Gondolj bele hogy európából mennyi ember megy oda felvételizni és gondold el, hogy abból a nagyon sok emberből, mennyi az aki ténylegesen megfelel a követelményeknek, plusz ugye az utána való kiképzés, ami közel nem olyan mint mondjuk a Magyar Honvédség kiképzése.

Egy katona

2009. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés tuti vicc :D:D:D Sok horrort nézek :D:D
2009. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy még nagyon gyerek vagy, méginkább nagyon gyerekesen gondolkodsz, ez látszik az ilyenekből: "sok horrorfilmet nézek, nem szoktam megijedni"... Szerintem pár év múlva röhögve fogsz visszatekinteni erre a hülyeségedre.:)
2009. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Addig is tanulj meg franciául és nem ártana magyarul is helyesen írni. Ez a gyerekes ötleted pár év alatt elmúlik, de a nyelvtudás nem lesz károdra.

A horrorrész vicces és aranyos:)

2009. szept. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Télleg gyerekes meg hülyeség amit írtam.
2009. szept. 27. 18:03
 6/13 anonim válasza:
Akkor miért írtad???
2009. szept. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy modi szerintem áthelyezhetné a kérdést a humor kategóriába. :D


Egyébként meg önként légiósnak menni több mint hülyeség. Régebben azért mentek oda az emberek, mert másképp életfogyt, vagy kötél várt volna rájuk, de a légiónak pont az ilyenek kellettek, akiknek már nincs vesztenivalójuk. Amennyit 14 évesen tudhatsz a légióról, az eléggé félrevezető arra nézve, hogy jó dolog-e odamenni. A légió megköveteli, hogy ha az a parancs, akár a saját anyádat is le tudd lőni, nem elég, hogy láttad a tévében, hogy néhány viaszbábut széttrancsíroznak.

2009. okt. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyi.. szerintem a te korodban az egészséges testalkatúak fele simán lefut 9 perc alatt két kilométert, szal... Soká van az még, majd ha aktuális lesz, akkor ráérsz tűnődni.
2009. okt. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
már megbocsás de én 13 perc alatt 5 km futok le :) Focista
2009. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
off: már megbocsássatok én a buszig 2 perc alatt futok le:D
2009. okt. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!