Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerződéses katonánál kizáró...

Szerződéses katonánál kizáró ok a szemüveg az orvosi alkalmasságin?

Figyelt kérdés

Szerződésesnek tervezek jelentkezni, de sajnos szemüveges vagyok, -3,5-es dioptriával. Van esélyem bekerülni, vagy ne is álmodjak róla?


NKE katonai vezetői szakon ugye kizáró tényező, de pl. a műszakin és a logisztikán nem.



2013. máj. 23. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

miért itt kérdezed? nem az én válaszomtól vesznek fel..


add be a jelentkezést, aztán várd az értesítést. a katonaorvosin majd eldöntik, hogy alkalmas vagy-e?


légy ápolt, jó megjelenésű, összeszedett beszédű, aznap, sőt előtte se rúgj be, ne szívj egy slukk dzsointot sem, akkor meglátod nyerő vagy..


egyébként álmodozhatsz róla, majd eldöntik.szemüvege van másnak is, az csak egy kellék, nem olyan borzasztó.

járj szerencsével.

2013. máj. 24. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A -3,5 dioptria elég erős...azzal nem biztos, hogy megfelelsz. Egyébként attól függ, hogy milyen beosztásra szeretnél jelentkezni. Lövész például nem lehetsz (én oda szerettem volna bejutni, de szintén szemüvegem van -nem olyan erős mint a tiéd- de mondták h nono, mondtam akkor köszi a lehetőséget) Érdemes írni egy e-mailt, vagy bemenni egy toborzóirodába és megkérdezni, ott megmondják.

2013. máj. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

bassza meg a kutya... :(


megérdeklődtem és sajnos 3 dioptria fölötti látásélesség romlás kizáró ok a szerződéses katonai szolgálat vállalása esetén...

2013. máj. 29. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha lézeres szemmûtétett csináltatnál? (Javulna a szemed) Így se vennének fel?
2013. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
az játszik, csak nem két fillér :D
2013. jún. 29. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!