Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Toborzó iroda, rossz első...

Toborzó iroda, rossz első benyomás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Veletek is megszeretnék osztani egy esetet és kíváncsi lennék volt -e valakinek hasonló tapasztalta. Voltam toborzó irodában egy meg nem nevezett városban. (nem ez a lényeg).. Portára beérve céltudatosan meg is mondtam ,hogy engem a műveleti tartalékos érdekelne. Egy ideig várakoztattak majd jött egy úr katonai ruházatban. Egyből az után érdeklödött ,hogy ha ez érdekel engem akkor mért nem hivatásosnak megyek mért csak tartalékosnak? Civil életre hivatkoztam és ezt nem nagyon tudta feldolgozni aztán folyamat azzal győzködtek ,hogy álljak be hivatásosnak és ne tartalékosnak (mivel jelenleg nincs munkahelyem) Magabiztosan megindokoltam miért és ragaszkodtam a tartalékos katonasághoz. Ezt sem bírták feldolgozni és onnantól eléggé bunkó módon kezdtek beszélni velem. Megpróbáltak az egészről lebeszélni. Végén csak találtak kivetni valót mondván ,hogy az egyik bizonyítványom fénymásolata nem hitelesített hozzam be az eredetit. És ne jöjjek vissza egyből hanem gondolkozzak még rajta ,hogy biztos ezt akarom ,holott erről szólt a fél órás beszélgetésünk ,hogy én ezt szeretném. (de ezt sem dolgozta fel) Az egészből azt akarták kihozni ,hogy aki bármilyen katonai szolgálatot szeretne teljesíteni az menjen hivatásosnak ha nem akar hivatásosnak menni akkor ne is menjen másnak. Nagyon megalázónak éreztem azt amit velem ott műveltek. Pedig nem lehet kifogásuk sem a viselkedésemre sem megjelenésemre tanult ember vagyok több szakmával is rendelkezem. Fizikai megjelenésem sportos több éve már ,hogy edzek. Nem pont ezeket vártam. Úgy érzem hülyét csináltok ott belőlem. Van valakinek valami tapasztalata hasonló dologról? Remélem értelmes válaszokat fogok kapni. Üdvözlet.

2014. jan. 6. 13:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, pontosan úgy ahogy írtad. Menj másik toborzóirodába, vagy akkor menj már az említett helyre vissza, amikor a gyengén muzsikáló kollega épp nincs ott.

Elhiheted, hogy egy másik toborzó teljesen máshogy fog hozzáállni.

2014. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
nemtudom hogy a tartalékos rendszer hogy müködik minden esetre ha azt mondják menj hivatásosnak télleg jobban jársz nekik a popsijuk kivan nyalva én szerződéses állományba voltam hihetetlen mennyire megvannak különböztetve amugy kiképzés terén is plusz altisztként nagyon sok lehetőséged van mindenre közkatona ként semmi esélyed semmire de ha rám hallgatsz hagyod a pcsába az egészet és elmész inkább keresel valami munkát amiből meglehet élni szerződésesként havi 72 ezer forintot adnak ne higgy annak aki mást mond nekem anno toborzóban 90 ről beszéltek meg stb nos ez mint mézes madzag 72 ezer forint pont hogy semmire nem elég de rád bizom a döntést sok sikert erőt egészséget
2014. nov. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!