Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek Oroszország ki...

Szerintetek Oroszország ki fog állni a kelet-ukrajnai szakadárok mellett?

Figyelt kérdés

Be fognak avatkozni, ha bombázni kezdik őket vagy hagyják őket elbukni?


[link]



2014. aug. 4. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Én arra tippelek, hogy egy darabig még támogatja őket Putyin, aztán szépen kihátrál a dologból. Ha nem teszi, akkor az kábé III. világháború lenne, ezt meg ő sem akarhatja.
2014. aug. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az amcsik fognak kihátrálni. Nekik semmi keresnivalójuk azon a területen.
2014. aug. 4. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy az amerikaiak hátrálnának ki?

Attól, mert "nincs ott keresnivalójuk", ez politika.

2014. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig megy az egész, amíg a legyártott fegyverek és lőszer ki nem fogy annyira, hogy újra lehet építeni a készleteket. Akkor majd egy időre "béke" lesz.
2014. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ember, hónapok óta bombázzák őket.
2014. aug. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oroszország már korábban visszavett, elhárult az invázió, a közvetlen orosz-ukrán háború veszélye, ezért is egyre bátrabb az ukrán hadsereg. Az Oroszország elleni szankciók is kezdik éreztetni hatásukat.

Tehát közvetlen orosz beavatkozás nem várható, de szerintem nem hátrálnak ki teljesen. Titkosszolgálati eszközökkel, hírszerzéssel, fegyverekkel, pénzzel ezután is támogatni fogják a szakadárokat.

2014. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szántóvető ***** válasza:
100%
hogy jön ide az usa?a közelben nincs amerikai haderő.most elég feszült a helyzet,az ukránok nagy erőket mozgósítanak.sajnos bármi megtörténhet,ez a terület kiürítés a háború előszele.komoly összecsapások várhatóak,kérdés hogy az oroszok mit fognak lépni.
2014. aug. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%

Ha komolyan veszélybe fog kerülni az ukrajnai oroszok sorsa, biztosan komolyabb fegyvereket és támogatást küld Putyin, persze "fű alatt" ahogy lehet!!!

Nincs már komoly veszteni valója, hiszen a szankciók és a válaszlépések csak az EU-nak ártanak főleg, az amcsik meg a világcsendőri szerepében alul fog maradni!

Lesz neki elég gond az ISIS, amikor miután elfoglalta a fél arab világot, betámadja Izraelt!

2014. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Én simán el tudom képzelni az oroszokról, hogy megkockáztatják a közvetlen segítségnyújtást.

Elég vakmerő és meggondolatlan népség, szóval minden lehetséges. A Krím elfoglalását sem gondolta volna senki.

Még az is lehet, hogy a végén jól jönnek ki az egészből, mert a NATO nem akar majd közvetlen konfliktust és ezért hagyják a két keleti megyét.

2014. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha Putyin nyíltan támogatná őket akkor sem lenne Világháború az USA és az EU is csak maximum szankciókat vezetne be de fegyverrel nem támogatná Ukrajnát,azért Ukrajna egyik félnek sem ér meg egy világháborút.
2014. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!