Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az F-35 Lightning II-t miért...

Az F-35 Lightning II-t miért osztogatják mindenkinek az F-22-es Raptorral ellentétben?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 18:32
 1/9 szántóvető ***** válasza:
usának nincs pénze egyedül végigvinni a projectet,több országgal álltak össze így azok jogosan tartanak rá igényt.remélem nem értettem félre a kérdést.
2014. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy hatalmas rakás sz.r, nem tud semmit de azért iszonyúan drága. Olvasd el róla az elemzéseket...
2014. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


Akkoriban még nem ismertem ezt az oldalt ill. kérdés kiírásakor nem dobta ki a rendszer a linkelt kérdést.

2014. szept. 25. 19:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem ismerted az oldalt, ezért "véletlenül" kiírtad egy 1 az 1-ben ugyanazt a kérdést...még a szóhasználat is pontosan egyezik...nahát :D
2014. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De a választ amúgy is megtalálod ott.
2014. szept. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salamon Bálint ***** válasza:
#2: Kérlek linkelj már be valami elemzést, mert amiket szaklapokban olvastam róla, az egészen komoly képességekről árulkodik.
2014. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:

itt egy érdekes cikk:

[link]

2014. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nincs semmi gond az F-35-össel. Igaz, hogy vannak hibái, de mivel az első olyan ötödik generációs gép, amit több ország is használni fog, ezért jóval többféle módon (stílusban) tesztelik, természetes hogy még most is találnak benne hibákat. Amúgy az előttem szólók jól mondták, hogy nem ér annyit mint az F-22-es, de jóval többet ér mint mondjuk az Eurofighter Typhoon vagy Grippen. A Raptort az USA saját használatra fejlesztette ki, a legerősebb 5. generációs vadászgép. Az F-35 ellenben több ország (USA, Nagy-Britannia, Ausztrália, Kanada...) fejlesztése. Hogy miért gyengébb, abban is van logika: mivel több ország fogja használni és ezek közül nem mind NATO tag, ezért fennáll a lehetősége annak, hogy egy ország az USA ellen használja majd. Ha ez megtörténik, akkor még mindig ott van az F-22. Azt hiszem az előbbi mondat válasz a kérdésedre.
2014. szept. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!