Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az afgánka téli változata...

Az afgánka téli változata mennyire véd jól a hideg ellen?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kubácskát hordok.
2015. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt inkább természetjárós, kéktúrás, stb. fórumokon kéne feltenni, azok inkább tudják, mit jelent :)
2015. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akik itt "vitáznak" vehemensen arról, hogy most Oroszország vagy a NATO rendelkezik jobb eszközökkel és felszerelésekkel vagy szidják a Honvédségünket a szar felszerelései (mikádó) miatt, azok nem kompetensek ilyen kérdésnél ?
2015. jan. 5. 21:09
 4/5 anonim ***** válasza:
A mikádóval az a baj, hogy úgy nézünk ki benne, mint egy szaloncukor, nem a hőtartásával, mert egyébként ha benne van a bélés is, akkor szerintem egész sokáig melegen tart. Na de a kesztyű...
2015. jan. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 1988-as darabom,télen abban jártam dolgozni,voltam benne mínuszban és hósesésben,mire beértem dolgozni egész melegem lett benne,szóval szerintem hidegben verhetetlen,nem hiszem hogy van még egy olyan ruhadarab ami ennyire jól védene a hideg ellen.
2015. ápr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!