Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Francia országban az idegen...

Francia országban az idegen légióba felvesznek úgy hogy nincsen itthon TB-m?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Kezdjük az elején, ne nagyon akarj légiósnak menni, ha még az ország nevét sem tudod helyesen leírni, amit szolgálni akarsz! Franciaország ugyanis egy szó!

Kettő, olyan, hogy nincs TB-d, olyan nincs, olyan van, hogy tartozásod van mert nem fizettél járulékot, de egészségügyi ellátást ettől még ingyen igénybe veheted.

Három, a légió költségvetését az utóbbi időben eléggé nyirbálják, és rohadt kemények a felvételi elvárások, átlag minden húsz-harmincadik jelentkezőt vesznek fel, én a helyedben inkább itthon próbálkoznék a katonáskodással, és akkor a Tb-vel sem lesznek gondjaid.

2015. márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fel.Simán.
2015. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi majd megcsinalom a tbt is csak sok most a melóm. Másrészt birom az ilyen megmondoembereket na de mind1.
2015. ápr. 1. 09:00
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Mi is bírjuk az ilyen "én vagyok a fasza csávó, megyek a légióba" típusú "Erős Pistákat" Ezek egyenruhát csak a military shopban láttak közelről.
2015. ápr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem zavar h voltam már kint? tavasszal megyek vissza csak közbe lejárt az a kikúrt tb-m. és nem azért mert én vagyok a faszacsávó erős pista hanem valamiből élni kell, itthon elég szar helyzetben vagyok.
2015. ápr. 3. 18:26
 6/12 A kérdező kommentje:
másrészről az exlégiósok eléggé meg vannak elégedve a fizikumommal, személyiségemmel... csak az szólt le, aki semmit nem ért az egészhez, de h még nem is láttál....
2015. ápr. 3. 18:30
 7/12 A kérdező kommentje:
vagy irigykedsz h más oda mer állni?
2015. ápr. 3. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Kiscsákó ! mire vered magad ? Jó leszel majd konyhásnak a légiónál..A fizikumod megfelelő a krumplis zsákok emelgetéséhez.Frnciául tudsz vagy csak franciázni :))
2015. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármit is tudnál a légióról nem írnál ki ilyen ostoba kérdést, másrészt a nagyképű és buta emberekért sem rajonganak (a hozzászólásaid alapján az vagy), egy olyan szervezetről beszélünk, ami évente alig néhány száz új tagot vesz fel, és jelentkező bőven van, és még ha valami csoda folytán át is csúszol a fizikai és pszichológiai alkalmasságin, akkor általában olyanokat válogatnak be, akik már szolgáltak valamilyen fegyveres testületnél, és nem nekik kell megtanítani célbalőni egy puskával.

Ez már nem a 19. század, mikor minden szerencsétlent felvettek, igen akkor még volt francia gyarmatbirodalom, ahová kellett a külföldi zsoldos, ez ma már nincs így, elvégre többször is felmerült már, hogy az egész légiót úgy ahogy van megszüntetik pont azért mert drágább fenntartani mint a reguláris hadsereget, másrészt rengeteg bűnöző és szadista állat lesz a végén francia állampolgár.

Meg azt az apróságot ugye tudod, hogy ez nem egy mcdonals-os mosogatói munka, sok légiós van, aki csak nyomorékon vagy soha nem megy haza, őket nem kérdezik meg, hogy akarnak-e menni kiküldetésbe! Nem ártana ezt is számításba venni.

2015. ápr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bizony igy van ez mint ahogy az előttem szóló írta. Miért nem próbálkozol a magyar honvédségnél? 1-2 év szolgálat után jelentkezhetsz a 34.Bercsényi Különleges műveleti zászlóaljhoz ahol olyan kiképzést kapsz ami kenterbe veri a légiót..Szoros kapcsolatban állnak az amerikai rangerekkel és a kiképzésük is olyan.Ha azt végigcsinálod akkor nagy esélyed van arra,hogy Afganisztánban vagy más éles helyen misszióba küldjenek.Mellesleg megtanulsz angolul,ugyanis 1 éves tanfolyamon oktatnak napi 8 órában .Ez alapfeltétel
2015. ápr. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!