Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha rohamlövészes pulóvert...

Ha rohamlövészes pulóvert hordanék az nagyképű volna?

Figyelt kérdés
Még nem voltam a rohamlövész kiképzésén, de mindenképpen meg akarom próbálni magam benne a jövőben. Láttam egy rohamlovesz pulóvert ami megtetszett. Mellén ott az alakulat logója a hátán meg nagyban a rohamlovesz folvarro.

2015. szept. 5. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, az lenne.
2015. szept. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Mitől nagyképű? Inkább vicces lenne. Ne csodálkozz ha majd ismerőseid kinevetnek és ezt mondják mellé: "Még fegyvert sem fogtál a kezedbe!"

Ja amúgy nagyképű lenne ha faterom ezredesi egyenruháját felvenném? Ja én nem gondolkozom ilyenben...

2015. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha végigcsinálod nem. Ha katonaság őrült vagy (van pár ismi, könyvek videok, ruházat tárgyak gyűjtése, kb mint hobbi persze voltak katonák is) akkor sem. Ha csak menőzni az gáz. Ha szimplán csak tetszik a pulcsi, a logo de nem arcoskodsz vele akkor nem gáz.
2015. szept. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem feszíteni akarok vele de ugy erzem futás edzés közbe motivalna. Egyébkén nem kis cod-os kocka vagyok aki pc-s játékom miatt azt hiszi hogy katona. Rendszeresen jarok katonai taborokba valamint fakultaciora, es katona akarok lenni.
2015. szept. 5. 11:25
 6/12 anonim ***** válasza:

ne csodálkozz ha találkozol egy tenyleges rohamlövésszel és szájba vág emiatt.

Ez olyan mint a csillag tetoválás az oroszoknál...


mellesleg meg én meglátnálak benne, megkérdezném h mikor végezted el, válaszod azlenne hogy ja semmikor csak tökjól néz ki, kb a legaljának néznélek...

2015. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Egy hulladék vagy kérdező. Menj rohamlövész kiképzésre, utána már nincs baj.
2015. szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem túlzol enyhén? Pont hogy nem elszaladtam a boltba a puloverért hanem ide jottem véleményért az értelmesnek hitt emberekhez. Semmi rosszat nem tettem! Foltettem egy kérdést. Ugy érzem pont hogy igy volt tisztességes. Mondjuk elég kritikus lett szinte minden válasz
2015. szept. 5. 21:28
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha találkozol egy tényleges rohamlövésszel, majd azt mondja: nini, a tojásháj a valagán, de már rohamlövésznek képzli magát.
2015. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Na álljon már meg a menet.

Egy az hogy senkinek semmi köze hogy ki milyen pulóvert,ruhát hord,mert a kérdezőnek meg van hozzá a joga hogy felvegyen egy pulóvert.Lehet nem tudjátok,de nektek még megkérdezni se lenne szabad hogy :"Mi a f*@sznak hordassz ilyet,hogy menőzzél?"

2015. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!