Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi után futás? Vagy külön...

Kondi után futás? Vagy külön napokon csináljam?

Figyelt kérdés
Kondi terem után elmenjek még futni, vagy inkább egyik nap kondi másik nap futás?
2011. okt. 28. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ mennyit akarsz futni. Ha csak levezetésnek szánod , és pár száz métert futsz csak azt lehet kondi után is, de ha akarsz futni vagy 5 kilométert, akkor azt ne kondis napon tedd.
2011. okt. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jaja,ahogy az 1. is írta,nem mindegy a futás célja.

Ha nem csak levezetésnek szánod...

ha délután edzel,este elmehetsz futni 1et.Ha a napodba a futás+kondi nem fér már bele úgy,hogy van közöttük 2-4 vagy több óra pihenő,akkor inkább iktass be külön futós napot.

Én mondjuk csak szintentartásként szoktam futni,a táv változatos,de ált. heti 2x,egyik hétköznap este(van aznap konditermi edzésem is du.) másik meg hétvégén(akkor nem kondizom).

Igazából attól függ,melyikre van inkább szükséged.Mindig az legyen előtérben,a másikat meg maradék idődben csináld.Inkább a fontosabb edzésen add ki a maxot magadból.Mondjuk én is sokat edzem 1 héten,van 4 kondi,3 v. 4 kyo,meg ugye a 2 futás,szóval én sem tudom úgy összeegyeztetni,hogy ne legyen olyan nap,amikor 2-t edzem,de azért ki lehet bírni,meg lehet oldani,ha az 1 napi 2 edzés között van elég pihenőidő.

Hosszú lett,de remélem azért érthető voltam:)

2011. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. okt. 29. 00:03
 4/4 anonim válasza:
100%

Én váltva futok.egyik nap kondi másik nap futás

kb heti 2 futás 3 kondi

2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!