Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha háborúba kellene menned...

Ha háborúba kellene menned hogy védd Magyarországot, te mennél harcolni, vagy lelépnél valamerre gyorsan? Adnád az életed Magyarországért?

Figyelt kérdés
Lesznek lepontozások biztos, de remélem többen merik vállalni a véleményüket. Szerintem nem szégyen az se ha nem akarsz meghalni, hanem elmész és próbálod az életed menteni más országban.
2016. dec. 28. 19:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
70%
Mivel számomra, egészségi okból, sajnos csak elméleti a kérdés, nyugodtan írhatnám, hogy persze, a hazáért bármit! Ehelyett inkább azt mondom, hogy például a Don- kanyarban, nem "védeném", a határon, igen. Már csak azért is, mert én ilyen "őskövület" vagyok. Nem nagyon szeretnék máshol élni, sőt igazából, nem is nagyon tudom elképzelni.
2016. dec. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
16%
Úgy elhúznék innen, mint a vadlibák.
2016. dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell ide háború. Lelépek én nélküle is.
2016. dec. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ha minket támadnának meg, népünk kiírtása lenne a cél, akkor harcolnék. Bár úgysem miattam dőlne el a harc. Ha Mo. lenne az agresszor nem. Ilyen esetben csak akkor, ha kényszerítenének. Inkább a fronton halnék meg, mintsem egy kivégzőosztag előtt, s még "árulásom" a családomnak is nyílván még nagyobb hátránya szülne.
2016. dec. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!