Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha háborúba kellene menned...

Ha háborúba kellene menned hogy védd Magyarországot, te mennél harcolni, vagy lelépnél valamerre gyorsan? Adnád az életed Magyarországért?

Figyelt kérdés
Lesznek lepontozások biztos, de remélem többen merik vállalni a véleményüket. Szerintem nem szégyen az se ha nem akarsz meghalni, hanem elmész és próbálod az életed menteni más országban.
2016. dec. 28. 19:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
40%
Lelépnék.
2016. dec. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
30%
Hihetetlen, hogy azokat a gyávákat pontozták fel ,akik háborúban elfutnának. Ez van ez egy gyáva ország.
2016. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Amarok Tonrar ***** válasza:
86%

"Hihetetlen, hogy azokat a gyávákat pontozták fel ,akik háborúban elfutnának. Ez van ez egy gyáva ország."


Konkrétan egy választ pontoztak fel, aki az életét választaná a haza helyett. Vagy mit nézel te?

2016. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%
Megy a fa$zom, ez az ország az égvilágon semmit nem tett értem, viszont ahol csak tudott ott akadályozott. Ellehetetlenítette a munkámat, megnehezítette a családom életét, hagyta meghalni a nagyapámat egy kórház folyosóján és még sorolhatnám mennyi aljas és gonosz dolgot tett ellenem és a szeretteim ellen. Ha harcolnék is érte és esetleg megmenekülne, akkor ugyan ez a sors várna rám és még több millió más magyar emberre, szóval miért mentsem meg azt, ami a születésem óta egészen eddig a percig csak elvett, de semmit se adott? Te megmentenéd azt a $eggfejet, aki egész életedben kínzott és lopott tőled, mindezt a megbánás leghalványabb jele nélkül? Felteszem nem, na én így vagyok ezzel a háborúsdis dologgal.
2016. dec. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Kis ujjamat nem mozditanam ezért a putri országért
2016. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Amit a 14 írt azon vagyok én is
2016. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha védeni kellene?

Igen mennék és harcolnék.

Ha csak úgy ...? azt nem tudom.

2016. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Őszintén?

A franc tudja. Végszükségben képes lennék ember tölni, ha ezen múlna az életem, vagy a családom élete. De nem szívesen haldokolnék szétrobbant gyomorral, kiontott belekkel, átlőtt tüdővel, vért kpködve.

Az itt válaszoló civilek többsége az adrenalinsokktól összesz*rná magát, ha mellette robbanna fel egy gránát.

2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
25%

Menjen az akinek hatanyja van

Nekem Europa a hazam

Nem orbanisztan

2016. dec. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
78%
Ha Magyarországot egy külső erő támadná meg ok nélkül akkor harcolnék, ha egy magyar politikus kitalálná hogy támadjuk meg a szlovákokat, románokat vagy akárkit akkor nem.
2016. dec. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!