Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az alkalmassági vizsgálatra...

Az alkalmassági vizsgálatra éhgyomorral kell megérkezni! Folyadékot mennyit lehet előtte fogyasztani?

Figyelt kérdés
Szerdán kell mennem alkalmassági vizsgálatra és gondolom vizelet mintát is fognak nézni és persze nem alkoholra gondolok hanem leginkább kávéra és ásványvízre!

2017. jún. 4. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Ásványvizet ihatsz előtte.
2017. jún. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

inni ihatsz

ha nem innál lehet nem is tudnál pisilni főleg ebbe a hőségbe "kiizzadnád" a vizet lehet lent már nem is nagyon csepegne semmi


szóval igyál ahogy szomjas vagy, ahogy máskor is iszol, de vizet, tehát nem kóla, gyümölcslé stb

2017. jún. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kóláról meg az ilyen bolti löttyökről leszoktam! Telente szoktam inni saját főzésű sütőtök levet! Néha napján megiszok 1-1 pohár kólát ha vendégségbe vagyok vagy hasonló de úgy magamtól nem igazán szoktam venni! Ásványvizet viszont szoktam de mostanában rászoktam a szivárvány (lúgos vízre)
2017. jún. 4. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Előtte egy kis víz, utána két sör, mint a régi szép időkben. :D
2017. jún. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!