Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Igaz hogy a drezdai bombázás...

Igaz hogy a drezdai bombázás célja az volt, hogy összehasonlítsák a hirosimaival?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 13:43
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 A kérdező kommentje:
itt fogadtad el. ha nem fogadtad volna el akkor nem kellene ferdítened.
2017. júl. 15. 18:43
 72/142 A kérdező kommentje:

Kik voltak azok a személyek, illetve hol az összehasonlítás?


a hadi iratokat a hadügyminisztérium tárol a személyzet nevével együtt. hogy konkrétan melyik épületben van az irat, meg nem mondom neked ha pedig beszennelték és felhőn tárolják akkor ők se mondják meg neked.

2017. júl. 15. 18:45
 73/142 anonim ***** válasza:
100%

"a hadi iratokat a hadügyminisztérium tárol a személyzet nevével együtt. hogy konkrétan melyik épületben van az irat, meg nem mondom neked ha pedig beszennelték és felhőn tárolják akkor ők se mondják meg neked."


Na igen, ez eléggé valós, hogy ilyen kis adatok nem oldanak fel, de az emberi kísérletekről szóló dokumentációt igen.


"itt fogadtad el. ha nem fogadtad volna el akkor nem kellene ferdítened."


Idéznél kérlek, hogy melyik mondatommal fogadtam el, mert nem igazán rémlik.

2017. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/142 anonim ***** válasza:
100%

"Hehe, biztos úgy akarnak megnyerni egy háborut hogy nem a lehető legnagyobb erővel támadnak hanem kisebbel, direkt gyengítve magukat. "


Ha esetleg tájékozottabb lennél, akkor tudnád, hogy Drezdát messze nem a legerősebb szövetséges légierő támadta.

2017. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/142 A kérdező kommentje:

"

Idéznél kérlek, hogy melyik mondatommal fogadtam el, mert nem igazán rémlik."


Amelyiket ferditetted. Ép azért kellett ferditened mert az eredetit már elfogadható volt. És most ismételten ferditettél, mert én nem mondtam, hogy nincs feloldva, te viszont igen.

2017. júl. 15. 19:17
 76/142 A kérdező kommentje:

""Hehe, biztos úgy akarnak megnyerni egy háborut hogy nem a lehető legnagyobb erővel támadnak hanem kisebbel, direkt gyengítve magukat. "


Ha esetleg tájékozottabb lennél, akkor tudnád, hogy Drezdát messze nem a legerősebb szövetséges légierő támadta."


Még jó hogy egy védtelen légvédelem nélküli várost nem a legerősebb légierő támadja, ahová lényegében csak oda kellett szállítani a bombákat s ledobni.

2017. júl. 15. 19:19
 77/142 A kérdező kommentje:
Ha utána járnál, tudnád, hogy a végén már csak annyi volt az ellenállás hogy a földről gyalog az öklüket rázták a repülők felé. Sok pilóta a végén már a folyóba dobta a bombát, mert emberileg ez már sok volt nekik.
2017. júl. 15. 19:20
 78/142 A kérdező kommentje:
(ezek se zárolt infók, még mielőtt erre is kitalálod, hogy azok.)
2017. júl. 15. 19:23
 79/142 A kérdező kommentje:

"Mit tanulsz vagy tanultál, ahol elfogadják az érvelést NULLA tényszerű bizonyítással?"


Valószinüleg ugyanazt és ugyanott ahol te, mivel te is azt akarod hogy fogadjam el a véleményedet nulla bizonyítással.

2017. júl. 15. 19:28
 80/142 anonim ***** válasza:
100%

"itt fogadtad el. ha nem fogadtad volna el akkor nem kellene ferdítened."


Nem tudom, nekem eléggé érthető, hogy azt állítod, valamit elfogadtam, csak nem tudom, hogy mit.


"Még jó hogy egy védtelen légvédelem nélküli várost nem a legerősebb légierő támadja, ahová lényegében csak oda kellett szállítani a bombákat s ledobni."


Na, de akkor most csak igazam volt, hogy nem valós ezen kijelentésed:

"Szóval az erőt amennyire csak lehetett repülőgépes támadással koncentrálni, annyira koncentrálták, minél jobban leutánozva azt ahogyan egy atomtámadásnál koncentrálódik az erő."

2017. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!