Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Színtévesztő lehet katona?

Színtévesztő lehet katona?

Figyelt kérdés
Vörös Zöld színt tévesztem össze, köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 9. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? (Na nem gépkocsizo!)
2017. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vadakat terelő juhász is.
2017. nov. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2017. nov. 9. 20:05
 4/17 anonim ***** válasza:
csak baboskönyvet olvastatnak, abból is a zöld színt, szerezz egyet gyakorold be és átmész
2017. nov. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Semmi SZÍN alatt se! Még a végén a erdővédő zöldeket lövöd le a az erdőben eltévedt szovjet vöröskatonák helyett.
2017. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem kell gúnyolódni, nem tehetek róla, örököltem.
2017. nov. 10. 17:48
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Kedves miguel...gyökér vagy!
2017. nov. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi. Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy nem kell ezt olyan tragikusan felfogni. Amin nem lehet változtatni, legjobb, ha elvicceli az ember.

De belátom, fiatalon nem így állunk a hiányosságainkhoz, ezért hiba volt részemről humorkodni. Meg aztán ahogy Cyrano is mondta:

Magamat kigúnyolom, ha kell,

de mástól ezt nem tűröm el!

Szóval elnézést kérek, valóban gyökér voltam.

2017. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
53%

Na látod, ha az előző válaszod után is leírtad volna még azt, hogy nem kell ezt ilyen drasztikusan felfogni, akkor vicces lett volna a válaszod tényleg. Így már egyből szimpatikusabb vagy, hogy tudsz bocsánatot kérni. Tulajdonképpen először majdnem mosolyogtam rajta, aztán bele gondoltam, hogy ez a kérdezőnek rosszul eshet, mivel nem tehet róla, hogy színtévesztő. Lehet, hogy hátrányban érzi magát emiatt. Szerintem tök jó, hogy katona akar lenni és nem azzal van elfoglalva amivel a mostani fiatalok többsége. Előbb bevonulnék lányként, mint a mostani fiatal srácok (már ha lehet őket srácnak nevezni) szóval szerintem nagyon pozitív, hogy ilyen tervei vannak a kérdezőnek! Ne bántsuk.

#7-es voltam.

2017. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem haragszok, semmi ilyesmi, csak szimplán tényleg nem esett jól. Szerintem nem sokan vannak így mint én, hogy már fiatal korában eldönti, hogy katona szeretne lenni. Csak rá kell nézni a mai fiatalokra, egész nap görnyednek a számítógép világában. Erre tessék, én akit a számítógép egyáltalán nem érdekel, nem lehetek katona, mert örököltem egy negatív "dolgot" a színtévesztést. Szomorú vagyok-e miatt , de ez van, ilyen az élet. :(
2017. nov. 11. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!