Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Színtévesztő lehet katona?

Színtévesztő lehet katona?

Figyelt kérdés
Vörös Zöld színt tévesztem össze, köszönöm a válaszokat!

2017. nov. 9. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem tényleg ne vedd annyira komolyan, kérdező. Senki sem tökéletes, ilyen-olyan hiátussal valamennyiünknek meg kell küzdenie. Az valóban szuper, ha valaki már ilyen fiatalon tudja, mit akar az élettől. Én későn érő típus voltam, sok-sok munkahelyet kipróbáltam, mire most, közel a 60-hoz megtapasztaltam, hogy milyen földöntúli boldogságot okoz a nyers fa érintése, illata. Ha ezt fiatalon tudtam volna, dehogy mentem volna egyetemre! Ács lettem volna, a tériszonyom ellenére is. Azt ugyanis le lehet küzdeni némi gyakorlással.

Szóval gratula neked, és sok sikert!

2017. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok (szerintem a tériszonyt nem lehet kinevelni, szerintem csak az egészséges emberek tudnak megszabadulni a kellemetlen érzéstől, és hozzászokni a magassághoz, rengeteg oszlopramászó emberrel beszéltem erről) valamivel, élethosszos tapasztalatom az,hogy színtévesztés végtelen sok humorra ad okot, mivel nem értik, és a nevéből próbálják meg visszanyelvészkedni a jelenséget, ami ugye siralmasan reménytelen. Ehhez jobb, ha hozzászoksz. Az átlag reakció az az, mikor kiderül, hogy színtévesztő vagyok, hogy rámutat a beszélgetőpartner bármire a környezetben, hogy: miért, ezt milyen színűnek látod? :D

Bár aki együtt él színtévesztővel, és egészséges színlátása van, az egy idő után pontosan tudja, hogy mit fog téveszteni a párja.

2017. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én már leírtam a receptet, én színtévesztőként kerültem be a katonasághoz
2017. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igen, en is azt olvastam, hogy lovesz, felderitk stb nem lehet szinteveszto, de peldaul a logisztika temaba jelentkezhet ugymond. Nekem mindegy lenne oszinten szolva. Koszonom szepen a segitseget :) voltak itt szomorubb es vidamabb pillanatok is!
2017. nov. 11. 23:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Akkor hogy értsd, lövészként kerültem be, színtévesztőként
2017. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jo hallani :) koszonom szepen a valaszt! Megprobalom akkor!
2017. nov. 13. 15:13
 17/17 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Miquel ez milyen jóindulatú őszinte bocsánatkérés volt, remélem jó pozitív megerősítés a kérdezőnek.
2017. nov. 22. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!