Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Rettegek a MH Altiszti Akadémi...

Rettegek a MH Altiszti Akadémia diákjaitól?

Figyelt kérdés
Szentendrén élek és olyan nagy hordákban járnak a hallgatók/diákok nemtudom kik, h gyakran amikor meglátom őket inkább sarkon fordulok és más irányba megyek. Ugye nem bántanak senkit?! Bocsi a hülye kérdésért, de ilyenkor átkapcsolok ösztönlénybe és menekülök előlük.
2018. jún. 26. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legfeljebb kiképeznek mint kopaszt. :)
2018. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Ha valami a hadseregben megszokott gondolkodás nélküli engedelmességre emlékezteti őket akkor nem hogy nem fogsz rettegni de alig bírod megállni röhögés nélkül amikor látod hogy idomíthatod is őket. Például ha tiszthez hasonló, tekintélyt parancsoló a mozgásod. Egyik munkahelyen egyik főnök ilyen fogásokkal szokta kezelni az amúgy nehéz embereket. Például reggelente eligazítás volt akár a seregben. A katonaviselt alkalmazottak spontán módon egymás mellé álltak vigyázban és várták a parancsot. Nem mondta nekik a főnök hogy ezt tegyék. Csak a seregben megszokott reggeli eligazításra emlékeztető apró fogásokat csempészte be.


Ahogy egy macska is kikapcsolható ha a tarkójánál megfogod a bőrét akár az anyja. Vagy egy túk elaltatható ha a szárnya alá teszed a fejét. Hát ilyesfélékre gondolok, csak nem szükségesek ilyen fizikai fogások, elég ha valami, a seregben betöltött alárendelt szerepre emlékezteti őket.

2018. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

2# na ez az amiben nagyon is tévedsz. :) Ez nem kiképzés kérdése. Ha egy civil ember akar úgy viselkedni mint egy katona annak 99%-ban nevetés a vége hogy takarodjon onnan az idiótája. Ez tény. Ha lettél volna katona életedben akkor tudnád miről beszélek.


Én voltam és baromira nem attól függ ez a dolog hogy valaki volt-e katona vagy nem. Egy olyan embert is be lehet fenyíteni ha ráförmedsz aki életében nem látott egyenruhát...



Másik pedig: nem nemkell tőlük félni. Max az arcuk nagy de egyik sem merne kötekedni, mivel ha feljelented őket eljárás indulhat ellenük és ez senkinek sem célja.

2018. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
félreértetek. Én civil vagyok, csak nagy hordákban járnak és félelmet keltenek bennem. :D ennyi :D
2018. jún. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!