Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális szorongásom van, és...

Szociális szorongásom van, és holnap lenne egy teendőm amitől iszonyatosan rettegek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fulladok, szorongok, gyomoridegem van és valszeg aludni sem fogok tudni. Félek a leégéstől, amúgyis esetlen vagyok nagyon. Kommunikációra képtelen vagyok, le fogok égni.

Az egyik tanáromhoz megyek a szakdolgozatommal kapcsolatban konzultálni, de nem is ettől félek, hanem ott lesz az asszisztense és ő eléggé szókimondó. Múltkor nem tudtam hogy kell a fénymásolót kezelni és kinevetett. Még mindig nem tudom, hogy hogy kell.

Tudom, hogy muszáj ilyen helyzetekbe kényszeríteni magam hogy leküzdjem ezt, de egyszerűen irreálisan is nagyon rettegek.

Szakembernél jártam, többnél is de nem segített. Nagyon félek.


2018. jún. 20. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Magadat stresszeled be teljesen feleslegesen. Ne gondolj arra, hogy mit gondolnak rólad. Számít bármit is?
2018. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg fénymásoló típus van. Én sokszor fenymásoltam, mégsem tudom mindegyik eszközt használni kapásból. Mivel ő kinevetett emiatt, nyilván nem tudja, hogy nem mindegyik gép működik egyformán. Tehát ő a tudatlan, ő a nevetséges. Ezek az emberek egyébként azért lelik örömüket mások kigúnyolásában, mert ezzel növelik a gyengécske egojukat. Szánalmas paraszt aki ilyenért kinevet. Nem tudok mást javasolni, minthogy ne foglalkozz vele. Azzal még idegesíteni is fogod, ha ekkora kretén.
2018. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknod az emberek bunkóságát. Szeretik a másikat lenézni, kinevetni, és úgy tüntetni fel magukat, mintha ők okosabbak lennének. Ezek az emberek önértékelési zavarokkal küzdenek. Lépj túl rajta, ha ilyen helyzet adódik, és vállald fel, hogy ehhez a géphez nem értesz.
2018. jún. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hulye bunko harapofogot a pocsere had nyuljon a fitymaja
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!