Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A sorkatonaság intézménye...

A sorkatonaság intézménye valójában az ártatlan emberek börtöne?

Figyelt kérdés

Szerintem a sorkatonaság intézménye olyan, mint a börtön, csak az attól durvább verzióban, ugyanis ott az ártatlan, élni, tanulni valamint jövőjét megalapozni akaró fiatalokat zárnak be.

A fiatalokat akaratuk ellenére fosztják meg a szabad élettől, és teszik be egy gondosan elzárt, 3-4 méter magas szögesdrótos kerítéssel, fegyveres, kutyás őrökkel őrzött barakkba, ahol ahol ugyanúgy ki van téve társai erőszakának, mint a börtönben és ugyanolyan rossz ételt kapnak, mint a bűnelkövetők.


Ti mit gondoltok?



2018. okt. 13. 13:20
1 2
 1/14 Gugu Gabor ***** válasza:
65%
Azt hogy ugyanannyi rálátásid van a katonaságra mint a börtönökre.
2018. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Úgy általában egy ember életében a legnagyobb élmény volt, amit ember megélhet. Nem tudsz nála jobbat elképzelni.
2018. okt. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

"A fiatalokat akaratuk ellenére fosztják meg a szabad élettől, és teszik be egy gondosan elzárt, 3-4 méter magas szögesdrótos kerítéssel, fegyveres, kutyás őrökkel őrzött barakkba, ahol ahol ugyanúgy ki van téve társai erőszakának, mint a börtönben és ugyanolyan rossz ételt kapnak, mint a bűnelkövetők."


Íbazeg! Konkrétan hol szolgáltál? A futin? Akkor meg mitől vagy ártatlan? Akinek oda sikerült bekerülni azt katonai ügyészség ítélte el és nem véletlenül. Én a helyedben nem nagyon dicsekednék ezzel. :D

2018. okt. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

"Úgy általában egy ember életében a legnagyobb élmény volt, amit ember megélhet"


A katonaság életed legnagyobb élménye? De szar lehet...

2018. okt. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

"A katonaság életed legnagyobb élménye?"


Nem csak az enyém, a tiéd is.

2018. okt. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

5.


Igen, nagy élmény volt, hogy kijátszottam.

2018. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nincs már sorkatonaság magyarországon.
2018. okt. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is a legnagyobb élményem volt. Felmentettek és még honvédségi hozzájárulást is elfelejtették levonni. Mindezek ellenére, 28 évesen adtak 3 havi fizut, a be nem fizetett járulék kompenzálására.
2018. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

"Nincs már sorkatonaság magyarországon."


Majd lesz tündérkém. Nem sokat kell már várnod. Ukrajna épp felsorakozik.


[link]

2018. okt. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%

#10

Én a helyedben azért meggondolnám, mit beszélek :)

2018. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!