Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Hogy lehetek KMZ-s? Mi kell...

Hogy lehetek KMZ-s? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés
Leirna valaki lépésről lépésre? Hogy milyen végzettség szükséges, mennyit kell a honvedsegben szolgalnom, stb.

2018. dec. 29. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Úgy kell gyúrnod, mint Son Goku, amikor a Namek felé repült.
2018. dec. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 :DDD
2018. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1-nek köszönöm, nem épp erre gondoltam 😂
2018. dec. 29. 23:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Már elnézést, de az izommennyiség nem minden... Persze kell hozzá egy bizonyos fizikai, erőnléti felkészültség, de önmagában az erő nem minden, óriási kitartás kell, Ezért is veszik fel csak a legjobbakat. Egyébként tudtommal nem kell hozzá előzetes katonai tapasztalat, alapkiképzés után lehet menni a pitbullra. A kiképzésről van egy jo video a youtube-on, majd elküldöm a linket
2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, itt van a link:

[link]


Van egy másik videó is, ami nem a kiképzésről, de a KMZ-ről szól:

[link]


Ezeket mindenféleképpen nézd meg, ha annyira érdekel a dolog, egyébként mikor szeretnél menni?

2018. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapkiképzés után várni kell x évet, amíg lehet menni. Ha jól tudom 2 év, de ha tévedek javítsatok ki.
2018. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5. 8.-as vagyok, de komolyan gondolom
2018. dec. 31. 00:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell várni x évet, egy darabig én is ezt gondoltam, de írtam emailt az ezrednek és ott azt mondták, hogy alapkiképzés után lehet menni :)

Persze az más kérdés, hogy egy-két év előzetes katonai tapasztalat nem hátrány...

2018. dec. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2018. dec. 31. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!