Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetek-e még profi táncos? 3...

Lehetek-e még profi táncos? 3 évet táncoltam eddig, egyet óvodában, egyet harmadik osztályban, egyet pedig idén. Most megyek gimnáziumba. Ha most komolyan folytatom, és minden nap eddzek, akkor válhat-e belőlem hozzá értő profi?

Figyelt kérdés
Egyébként a tánc mellet folyamatosan úsztam, de azt tavaly abbahagytam.

2013. júl. 12. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már hét éve folyamatosan táncolok, és még mindig nem vagyok profi. Most ugortam egy nagyot, profi csoportba kerültem (:DDD). Már majdnem feladtam mert a kemény munkának nem volt eredménye, de végül szinte mindenkit lehagytam a csoportból. Madács musical tánciskolába járok az az egyik legjobb.

Ha komolyan gondolod akkor talán lehetséges. De akkor minden nap nyújtani és erősíteni kell. Ja és lécci üzibe hány éves vagy?

2013. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Milyen táncot táncoltál 3 évig és hány éves vagy?
2013. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Klasszikus balett, jazz-balett és modern, mindet eg-egy évig. 14 éves vagyok.
2013. júl. 22. 10:16
 4/5 anonim válasza:

énis ugyanezeket csináltam:)) hát amugy 14 évesen m

ár nem olyan etgyszerű meert fiatalabb korban lehet menni profi tánciskolába..de figyelj ha nagyon akarsz valamit:) énis szeretnék komolyabban táncolni de sajnos 16 éves vagyok már:(

2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetsz profi, csak mondjuk nem balerina, hanem modern-, vagy kortárs táncos. ismerek olyan profi kortárs táncost aki 19 évesen kezdte.
2013. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!