Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Miért mondogatják sokan, hogy...

Miért mondogatják sokan, hogy jó lenne a sorkatonaság?

Figyelt kérdés

Nagyon sok középkorú/öreg embertől hallom, hogy "ráférne a mai fiatalokra" stb. Ott tanulnának tiszteletet, meg ilyenek.

Nektek mi a véleményetek?


Szerintem az már régen rossz, ha otthon nem tanítottak neki.



2019. febr. 3. 11:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#10

Neked pedig a netes etikett ajánlott, miután komoly hiányosságok tapasztalhatók.

2019. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

#12

Kivel akarsz háborúzni, tündérmackó? Menj a barátaiddal péjntbólozni az erdőbe.

2019. febr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

12 talán a háború/hidegháború idején még indokolt volt valamennyire? Talán? Nem?


Most kivel háborúznánk? -_-

2019. febr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

"De miért kell megtanulni 2019-ben alapvető katonai ismereteket? És ez mit takar? Megtanulsz lőni? Miért?

Amúgy most is létezik ilyen, menj be egy tobrozó irodába.

Esetleg alap orosz ismereteket ne tanuljunk?"


Minek vannak orvosaink, ha nem mindenki beteg egyszerre?Minek kell a jogosítványhoz elsősegély tanfolyam akkor?Mert kb. ez ilyen kérdés.Sosem árt, ha egy ország meg tudja védeni magát, főleg, ha a polgárai civilben is alkalmasok erre.Sajnos az emberi lény nem békés teremtmény.Minek vannak tűzoltók, ha nincs minden percben baleset, vagy tűz?Komolyan elhiszitek, hogy többé nem lesz semmiféle konfliktus a világban?Bár csak az ősember is ilyen lett volna..

Az orosz tanulást nem tudom, hogy hogy sikerült felhozni.


#3 voltam, 11:36.

2019. febr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
#16 Egyetértek, szeretném tudni összerakni a gépkarabélyt, mielőtt kilövik a világ másik feléről Paksot. Vagy megeszem a biofegyverként használt gabonát. Vagy ránk szarnak hatezer tankot, vadászgépet meg milliónyi katonát. Tudom, háború esetén biztonságban lennénk ezektől, mert derék honvédek őrzik határainkat.
2019. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%

16/17

Te miről beszélsz? Nem 1950 van.

Hogy akarod megvédeni magad? Vagy mitől?

Azért mert tudsz lőni meg lesz védve a haza?


Azt sem fogod tudni, hogy a melyik eldugott szigetről küldenek ide egy rakétát ha háború van -_-


Esetleg hátrafele nyilazva lovon ne tanuljanak meg?

2019. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

"Te miről beszélsz? Nem 1950 van.

Hogy akarod megvédeni magad? Vagy mitől?

Azért mert tudsz lőni meg lesz védve a haza?

Azt sem fogod tudni, hogy a melyik eldugott szigetről küldenek ide egy rakétát ha háború van -_-

Esetleg hátrafele nyilazva lovon ne tanuljanak meg?"


Nem tudom, hogy megint hogy sikerült felhozni azt, hogy 1950 van-e, vagy nincs (ahogy még mindig nem értem, hogy oroszt miért kéne tanulni).De az ilyen értelmetlen részeket sem értem, hogy miért kéne "hátrafele nyilazva lovagolni".


"Hogy akarod megvédeni magad? Vagy mitől?"


Nem tudom, hány éves vagy?Vagy mennyire követed a világ híreit?Ukrajna, Szerbia, ezek meg vannak?


"Azt sem fogod tudni, hogy a melyik eldugott szigetről küldenek ide egy rakétát ha háború van"


Te értetted amit leírtál?Mert ha igen, szerintem kifejthetnéd.



-_- hogy raj legyek.

2019. febr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Na be vannak tojva tőle sokan, anyuci szoknyája alól ki kellene bújni, és akkor már tele is van a gatya. Egy kis sorkatonai szolgálatba senki nem halna. Már sajnálom hogy ehhez az elcs*szett generációhoz tartozok.


Tisztelt a kivételnek, mert látom van itt olyan azért, aki nem sz*arná össze magát ettől.


#5 és #10 voltam.

2019. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Időpont ma 16:39

Akkor komoly gondok vannak a felfogással.

Szomorú

2019. febr. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok középkorú/öreg embertől hallom, hogy "ráférne a mai fiatalokra" stb. Ott tanulnának tiszteletet, meg ilyenek.


Nektek mi a véleményetek?"


Az hogy ezeket a "mai fiatalokat" olyan szülők nevelték ilyenné akik annó katonák voltak. Másszóval nem oldana meg az semmit sem.

2019. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!