Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Melyik országgal van a legjobb...

Melyik országgal van a legjobb viszonyban Magyarország?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 00:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok, aki tegnap 12:37-kor válaszolt. Azok, akik jól lehúzták a hozzászólásomat kérem árulják el nekem, hogy melyik az a baráti ország, amelynek szó nélkül elnézné a kormány (legyen az szocionista, vagy zsideszes, mindegy), hogy adathalász kémrepülőgépeket küldjön a fővárosunk fölé.
2010. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
79%
Lengyelország , és Azerbajdzsán :)
2010. júl. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

ma 08:00


Minden olyan országnak "elnézné", amelyikkel légtérmegnyitási egyezmény van. Az első ilyen szerződést Magyarország Romániával kötötte egyébként, 1991 óta röpködnek magyar és román felderítőgépek egymás területe fölött, de a többi NATO-tagállam és egyéb "Nyitott Égbolt" partner is nyugodtan csinálhatna hasonlókat a magyar légtérben.


Mivel nem olvasol, nem tájékozódsz, nem ismered a világot, amiben élsz, csak annak kurucinfós torzképét, ezért persze hogy azt hiszed, hogy a világ egy veszélyes hely, tele fonákságokkal. Mielőtt teljesen becsavarodsz, javaslom, szokjál le a kurucinfóról.

2010. júl. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Kokas Lajos ***** válasza:
73%
Grönland (tudom, hogy csak autonómia), soha, semmilyen konfliktus nem volt a két ország között.
2010. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Kokas Lajos ***** válasza:
72%

Én sem gondolom, hogy szerencsés dolog, ha országunk légterébe Izraeli katonai gépeket engednek. Izrael jelenleg is hadban áll más országokkal, amitől nem árt elhatárolódni. Nem szerencsés vállalni az evvel járó következmények kockázatát. Nem hisszük el, hogy micsoda problémákat okozhat egy nyiltan hadiállapotot fenttartó országnak katonai segítséget nyújtani. Gondoljatok arra, hogy (bár tűnjön ez bármennyire is túlzott aggódásnak), mekkora döbbenetet okozott Amerikában szeptember 11.-e!!!!! Elköteleztük magunkat korábban a NATO felé, ehez kell tartanunk magunkat, legyen ez bármennyire is elfogadhatatlan egyesek számára és jelenleg Izrael nem tagja a NATO-nak!!!!! Ez pedig tény!!!!!

Egyébként az igazán felháborító a Magyar katonai vezetés tájékozatlansága, vagy ennek hiányában szándékos félretájékoztatása.

( U.I.: Nem vagyok szélsőséges, nem olvasom a Kuruc Infót. Egyszerűen racionális, felelősségteljes gondolkodónak tartom magam!)

2010. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Lengyelországgal igen jó kapcsolatot ápol, azonban az egyoldalú, a lengyelek jobban szeretnek minket, mint mi őket. (Ők simán eljönnek hozzánk tüntetni, de vissza ez kevésbé igaz.) A másik ilyen Horvátország, főleg, amióta segítettük őket berugdosni az EU-ba. :)
2012. júl. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
30%
8: Nem csak a Likud, hanem a Kínai Kommunista Párt is testvérpárti viszonyt ápol a Fidesszel.
2012. júl. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

"A másik ilyen Horvátország, főleg, amióta segítettük őket berugdosni az EU-ba."


Lehet, hogy ettől leszünk nemsoká ellenszenvesek.

Mindenesetre visszavágtunk Jellasicsért. :)

2012. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik országgal van a legjobb viszonyban Magyarország?"


Népek közötti viszonyra vagy kormányok közötti viszonyra gondolt a kérdező? A kettő sokszor nem esik egybe.

2012. júl. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

Olvasgatok itt mert nincs jobb dolgom. De ez a tudatlanság azért megdöbbent: "segítettük őket berugdosni az EU-ba" .

Ha még nem tűnt volna fel az EU valódi célja leírom tömören.

Nyugat-Európai országok 'gazdaságilag gyarmatosítják' a többit. Minket, románokat, horvátokat, legújabban ukrajna a cél. Új piacok szerzése a céljuk, illetve leépíteni a helyi ipart, hogy ne legyen konkurencia valamint a hasznot hozó dolgokat felvásárolni(pl. máv-cargo, és román megfelelője.) Ebből látszik nem kellett annyira segítenünk őket berugdosni az EU-ba.

Most pedig pontozzatok le!

2014. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!