Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogy hogy megjegyezte?

Ezt hogy hogy megjegyezte?

Figyelt kérdés
Alapvetően odafigyelek arra amit eszek,és ma édesanyámmal voltam és mutattam neki milyen reggelit dobtam össze,csupa egészséges dolog ubi paradicsom abonett csirkemellsonka. Erre azt mondta h “Helyes”. Ezt azért mondhatja mert h szerinte így egészségesen kell élnem? Vagy mert csak örül h egészséges vagyok?
2018. nov. 13. 11:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy pont nem érdekelte de hát ha valaki beszél hozzád akkor valamit oda vágsz.
2018. nov. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

lehet úgy gondolja, hogy rádfér a diéta. lehet csak alap reakció és igazából pont lesz.rja. lehet tényleg örül, hogy egészségesen étkezel. honnan tudjuk? miért nem őt kérdezed meg, hogy mit gondol arról, hogy így étkezel? nem vagyunk gondolatolvasók, nem tudjuk milyen a kapcsolatotok, nem tudjuk mi érdekli anyukádat és mi nem...


bocsi, hogy még ebbe is belekötök, de attól, hogy egészségesen étkezel elmondásod szerint, még egészséges nem leszel.

2018. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is figyelt rá mit mondasz neki csak a végén rávágott egy "helyes" szót.
2018. nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó előtti! Egészségesen eszek,és évek óta futok és ezzel anya is tisztában van.
2018. nov. 13. 12:37
 5/21 A kérdező kommentje:
Plusz nagyon jól tudja h ha a boltból kerek valamit az mindig ilyen bio vagy egészséges dolog szokott lenni
2018. nov. 13. 12:39
 6/21 A kérdező kommentje:
Mert meg nagyon kiskoromban duci gyerek voltam és pont tegnap volt szó róla h regen milyen voltam és h most milyen vagyok,és anya mondta igy elismerően h igen nagyon ugyes vagyok és ezt mind magamnak koszonhetem. /itt valószínűleg arra gondolt h regen duci voltam most meg vekony(?)/
2018. nov. 13. 12:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Most az is baj ha helyesli amit eszel???
2018. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Te most komolyan mindent meg fogsz itt kérdezni, amire a szüleid helyeselnek. Múltkor azt kérdezted, hogy miért mondta Apád, hogy helyes, hogy futsz.. Neked mi bajod van ember?
2018. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
"Milyen hátsó szándékkal helyesli anyám a reggeli abonettet?" Kákán csomót keresel. De miért? Utálod anyád? Miért akarsz belekötni?
2018. nov. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan minden dolog miatt ki kell írnod egy kérdést, mikor a szüleid valamire azt mondják, hogy "helyes"???

Fogd már fel, hogy örülnek, hogy egészségesen élsz!

2018. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!