Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ki az esélyesebb a novemberi...

Ki az esélyesebb a novemberi amerikai elnökválasztáson?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 22:55
A kérdező szavazást indított:
Trump jóval esélyesebb.
Trump egy kicsivel esélyesebb.
Biden jóval esélyesebb.
Biden egy kicsivel esélyesebb.
Teljesen egyformák az esélyeik.
Lehetetlen ezt ennyire előre látni.
63 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Fogadó irodák szerint Trump.
2020. máj. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Trump, és alkalmas is rá, szinpatikus, jó elnök, amerika nagy része szereti, amit a "SZÍENEN" mond arra nem kell hallgatni, többen átveszik a kamujukat.


😊

2020. máj. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag általában kis mértékben a regnáló elnöknek van nagyobb esélye - könnyebben tudja a meglévő szavazótáborát aktivizálni, nagyobb a médiafigyelem (a hivatalban lévő elnöknek értelemszerűen több megjelenési lehetősége van mint egy jelöltnek - mivel ő az elnök, a többi még csak aspiráns). Ettől még bármi lehet, a Covid, a gazdasági válság kicsit megkavarja a dolgokat. Ha a válság elhúzódik - leszedik, ha gyorsan visszapattan a gazdaság - újraválasztják, nagyjából ez a recept.
2020. máj. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Most eléggé rossz ott a gazdaság, ha ez novemberig kitart, van esély hogy Joe Biden lesz az elnök. Reméljük. Trump buta, öntelt, rasszista, még olvasni is alig tud.
2020. máj. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az elektori rendszer miatt lehetetlen ezt megjósolni. 4 éve azt mondtam, hogy simán nyerni fog Clinton (annak ellenére, hogy ki nem állom, és nem neki szurkoltam), és csodák csodájára, az elektori szavazatokban nem kis fölénnyel nyert Trump.
2020. máj. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 cro-minyon ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy a közvéleménykutatók Bident hozzák ki esélyesebbnek. 4 éve H. Clintont hozták ki. Ennek ellenére akkor Trump nyert. Most nem tudhatjuk mi sül ki, ráadásul azért van még idő.
2020. júl. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!