Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumpnak milyen rasszista...

Trumpnak milyen rasszista megnyilvánulásai voltak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 22:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
58%
Mivel ő narancssárga, ezért nem tud rasszista lenni, azok csak a fehérek lehetnek a demokraták szerint.
2020. nov. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
48%
Egyszerű: nem állt be a hónapok óta törő-zúzó, gyújtogató és fosztogató BLM-aktivisták közé, tehát fasiszta és kész. :)
2020. nov. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
76%

Az biztos,hogy nagyon megosztó személyiségű ember.

A tevékenysége kiélezte amerika szerte a rasszista indulatokat pro-kontra.

2020. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
29%
Többek közt nem szercsikézte a migrantkákat. Nem simogatta meg a kis buksi fejüket és nem perkált ki nekik milliókat. Át sem vonatoztatta őket az országon és menekülttáborokat sem épített nekik.
2020. nov. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
42%

SENKI nem tudja megmondani miért rasszista de mindenki biztos benne hogy az. Mintha a média (amely már azon a napon rászállt amikor bejelentette hogy indul) évek óta szajkózná hogy az és sokaknak elég az ha elégszer hallanak egy hazugságot hogy elhigyjék.

Az biztos hogy az a szintű gyűlölet amit a baloldal produkál a politikai ellenfeleikkel szemben már 4 éve (plusz a marxista BLM és a kommunista Antifa tevékenysége) egyáltalán nem egy egészséges lelkületű psziché ismérve, és Amerika csak most fog igazán nagy bajba kerülni. Én szóltam.

2020. nov. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%

Hangoztatja, hogy az embert az intelligenciája határozza meg és az intelligens emberek többet érnek és jobbak mindenben.


Falat épített (teljesen értelmetlenül) és azt hangoztatta, hogy a migránsokat kint kell tartani, szigorítsák a bevándorlási szabályokat.


Bíróság előtt állt, mert nem adott ki albérleteket négereknek és mexikóiaknak (ugye elég sok lakása volt).


Volt olyan, hogy eltávolíttatta az éttermében egy adott szintjéről a négereket, ha odament ebédelni (vagyis úgy osztották ki az asztalokat, hogy egy adott szinten ne üljenek négerek, ha Trump ott akart enni, mert zavarta).


Még a TV műsora alatt elég bunkón nyilatkozott a nőkről, már közvetlenül az első megválasztása után női tüntetések indultak ellene, jelenleg a középosztály női szavazói többségének elvesztette a támogatását.


Ezek csak azok, amiket fejből fel tudtam sorolni. Amúgy nem feltétlenül rasszistább, mint a korábbi republikánus elnökök, de biztos, hogy nyíltabban használ rasszista szavakat, kifejezéseket. Pl. nagyon fontosnak tartja a white power-t és nem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről.

2020. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
20%
Azt mondta, hogy All Lives Matter amiben beletartoznak a fehérek is és rájuk nem igaz. Ezért.
2020. nov. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
35%

"Még a TV műsora alatt elég bunkón nyilatkozott a nőkről"

Csak Rosie O'Donnell-ről :)


"nyíltabban használ rasszista szavakat, kifejezéseket. Pl. nagyon fontosnak tartja a white power-t"

Hol mondott ilyet? Linkeld be. De komolyan. A többire is adj linket (de nem ám a CNN-től vagy a hvg-ről :D)


Régebben egy kérdésnél belinkeltem ahogy 6-szor is elítélte az évek során a KKK-t és a rasszizmust, az első elnöki vita során mégis ment a hazudozás hogy soha nem tette meg pedig videón van :D (csak a te kedvedért előkotortam: [link] Ahogy itt is csak jöttetek a kifogással hogy "hát de az nem elég" :D Erre tessék, megint jön a "Trump rasszista" lemez :D


De legyetek boldogok azzal az elnökkel aki 88-ban lebukott hogy más politikusok beszédeit plagiarizálja ( https://www.youtube.com/watch?v=fmuAB5MqP0Y), a 90-es években bizonyítottan szegregációpárti volt ( [link] aki alelnökként bizonyítottan pénzt kapott Kínától ( [link] aki a seregből drogozás miatt kirúgott és semmihez nem értő fiát betolta a Burisma nevű cégbe ahonnan ehhez a politikai befolyását felhasználva kirúgatott valakit. Ja és akin mindenki látja hogy mentálisan hanyatlik ( https://www.youtube.com/watch?v=Efgasga48to) és akire a halottak is szavaznak ( [link]


Sorolhatnám még a levélben szavazás egyéb "furcsaságait" de én már csak hátradőlök és röhögök az emberek hiszékenységén és ostobaságán :D Elvégre 2020 van, egy szenilis és korrupt vezető a szabad világ élén, mi jöhet még? :D De Trump a rasszista, oké :D

2020. nov. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A migráns nem rassz, tehát az, hogy valaki azt akarja, hogy idegenek szabályosan közlekedjenek-főleg mivel a déli államokban emiatt sok a baj-az nem rasszista ettől még.

Én tényleg kíváncsi vagyok, nem kötekedésből kérdem, csak evidenciaként kezelik, és nem tudom

2020. nov. 7. 02:04
 10/31 anonim ***** válasza:
83%

"Csak Rosie O'Donnell-ről :)"

Meg mindenki másról. Ez például elég paraszt: Trump: Grab ’em by the pussy. You can do anything.


"Hol mondott ilyet? Linkeld be. De komolyan"

Amúgy p ilyet nem mondott. Igazából csak megosztottat twitteren, amikor az egyik támogatója mondott ilyet és nem határolódott el tőle.


"Ahogy itt is csak jöttetek a kifogással hogy "hát de az nem elég" :D Erre tessék, megint jön a "Trump rasszista" lemez"

Ennek ellenére pl. a mostani debate-en, amikor konkrétan feltették neki a kérdést, akkor nem sikerült elhatárolódnia. Na vajon miért?

Afrikai országokat nevezte már "shithole"-nak. A mexikói bevándorlókat hívta "rapists"-nek, illetve szintén volt ilyen kijelentése "low IQ refugees".

Én idesorolnám azt az embertelen bánásmódot, amit a mexxikói bevándorlókkal szemben tett. Ami abból áll, hogy amikor a határra érkeznek, akkor a gyerekeket a szülőktől elszeparálják (éheztetik is), melynek következménye az, hogy jelenleg 500 gyereknek nincsenek meg a szülei.


"az elnökkel aki 88-ban lebukott hogy más politikusok beszédeit plagiarizálja"

Az elfelejted megemlíteni, hogy kitől idétél, az nem durva ahhoz képest, hogy embereket éheztet valaki.

Arról nem beszélve, hogy pont ezért lépett vissza, míg Trump egyik fentebb említett - vagy épp nem említett - kijelentése vagy tette miatt sem lépett vissza.


"90-es években bizonyítottan szegregációpárti volt"

Itt az oktatásról van szó, ahol amúgy vannak érvek a szegregált oktatás mellett. Ettől nem lesz valaki automatikusan rasszista.


"aki a seregből drogozás miatt kirúgott és semmihez nem értő fiát betolta a Burisma nevű cégbe ahonnan ehhez a politikai befolyását felhasználva kirúgatott valakit"

Amiről kiderült, hoyg kamu, de szép próbálkozás.


"Ja és akin mindenki látja hogy mentálisan hanyatlik"

Persze Trump mentálisan teljesen ép, amikor olyan kijelentései vannak ,hogy a hurrikánokat atombombákkal kellene megállítani. :DDD


"akire a halottak is szavaznak"

Ja, erről szintén kiderült, hogy kamu, de szép próbálkozás.

Legalábbis abban a formában, ahogy itt állítják. Így működik a rendszer. 2016-ban is vagy 1500 szavazatot semmisítettek meg, mert a választásokig meghalt a szavazatot leadott illető.


"Sorolhatnám még a levélben szavazás egyéb "furcsaságait""

Úgy tényleg furcsa lehet, hogy ha valaki nem ért hozzá és a legkisebb hazugságoknak is bedől. :D


"én már csak hátradőlök és röhögök az emberek hiszékenységén és ostobaságán"

Ezt hogy csinálod? Leülsz a tükör elé és nézed magad? :DDDDD


"egy szenilis és korrupt vezető a szabad világ élén, mi jöhet még?"

Azért szánalmas a korrupt felvetés, mivel ez minen bizonyíték nélkül került elő. Pl. szóba került Ukrajna is, ahol gyakorlatilag mindenki - többek között az ügyészség is - tisztában volt, hogy minden törvényesen ment.

Ez a vád Trump egyik csicskájától merült fel, ami miatt teljes mértékben alaptalan.

Clinton-nal szemben azért volt komoly botrány az ügyből, mivel ott egy független személy beszélt róla.


"De Trump a rasszista, oké :D"

Mondjuk bizonyítottan az. De én csak rühügük a hiszékenységeden és ostobaságodon. :DD

2020. nov. 7. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!