Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Trumpnak milyen rasszista...

Trumpnak milyen rasszista megnyilvánulásai voltak?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 22:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
29%

"Amúgy p ilyet nem mondott."

Szóval hazugságot terjesztesz. Értem.


"a mostani debate-en, amikor konkrétan feltették neki a kérdést, akkor nem sikerült elhatárolódnia. Na vajon miért?"

1. Az első debate-en, és azt mondta "persze".

2. Miért kéne MEGINT megtennie mikor már megtette 6-szor? :D Ha megtenné mondjuk minden 5. percben az boldoggá tenne? Vagy bármikor belép egy helyiségbe tegye meg vagy mi? Az egész csak egy olcsó kísérlet hogy azt mondhassátok "Trump mekkora szörnyeteg >:("


"Afrikai országokat nevezte már "shithole"-nak."

Én is neveztem már rossz környékeket (speciel nem afrikai országokat) sz.rfészeknek mert azok is. De nem az ottani emberekre utal ha ilyet mondok hanem a helyre amit összehoztak. Aláírom egy politikusnál várható hogy visszaüt az ilyen mert sokan mellre szívhatják (de az ő esetében egyikük se volt afrikai...).


"A mexikói bevándorlókat hívta "rapists"-nek, illetve szintén volt ilyen kijelentése "low IQ refugees"."

Ne forgasd ki amit mondott, azt mondta vannak köztük ilyenek (ami igaz). Akikkel pedig számolni kell, ahogy a gyerekcsempészekkel (közismert nevükön "sakálokkal") is amire az utolsó vitán Trump ki is tért. De nem úgy ahogy pár felsőosztálybeli, a problémára nulla rálátással rendelkező demokrata tette utána (pl. "Hogy lenne képes egy sakál egy egész embert átcsempészni?" :D [link]


"Én idesorolnám azt az embertelen bánásmódot, amit a mexxikói bevándorlókkal szemben tett. Ami abból áll, hogy amikor a határra érkeznek, akkor a gyerekeket a szülőktől elszeparálják (éheztetik is), melynek következménye az, hogy jelenleg 500 gyereknek nincsenek meg a szülei."

1. A sakáltevékenység lényege hogy a csempész szülőnek adja ki magát a határon.

2. Biden alelnök 8 éve alatt rosszabb körülmények voltak az ilyen helyeken, konkrétan ketrecekben tartották a nyilvántartás-felvételre várókat. Biden a vitán ezt se tudta cáfolni.


"Trump egyik fentebb említett - vagy épp nem említett - kijelentése vagy tette miatt sem lépett vissza."

Biden pont azért lépett vissza mert lebukott, nem azért mert akkora lelkiismeretfurdalása lett volna. Trump mond hülyeségeket de azt úgy is gondolja, ami még mindig jobb mint egy jól hangzó bullshit amit másról koppint valaki.


"amúgy vannak érvek a szegregált oktatás mellett. Ettől nem lesz valaki automatikusan rasszista."

A faji alapon történő szegregáció bizony rasszizmus (nem hiszem el hogy én mondom ezt egy balosnak, itt tartunk 2020-ban).


Hunter Biden-ről:

[link]

"Az idősebb, akkor alelnök Biden nyomást gyakorolt ukrán tisztségviselőkre hogy bocsássanak el egy ügyészt aki a cég után nyomozott" Emailek bizonyítják.


"Persze Trump mentálisan teljesen ép, amikor olyan kijelentései vannak ,hogy a hurrikánokat atombombákkal kellene megállítani. :DDD"

1. Hát persze, még véletlenül se szabad viccelődnie főleg nehogy valaki úgy adja elő az egészet mintha komolyan gondolta volna :D

2. Még ha Trump nem is lenne ép, az Biden kognitív képességeit nem javítaná (amiről ravasz módon kitértél :D).


"Így működik a rendszer. 2016-ban is vagy 1500 szavazatot semmisítettek meg, mert a választásokig meghalt a szavazatot leadott illető."

Hadd mutassam be William Bradley (118), Donna Brydges (119) és June Aiken (120) michigan-i lakosokat. A korukhoz képest elég jól tartják magukat mert sikerült a 2020-as elnökválasztáson szavazniuk, LEVÉLBEN, annak ellenére hogy már rég NEM ÉLNEK.

https://www.youtube.com/watch?v=OyCCWQSbR74


"Leülsz a tükör elé és nézed magad? :DDDDD"

Nem, itt ülök és olvasom a válaszaidat :)


"Azért szánalmas a korrupt felvetés, mivel ez minen bizonyíték nélkül került elő"

Email-ek, WhatsApp-beszélgetések stb. kerültek elő attól a Tony Bobulinski-től aki a Biden családdal üzletelt.

https://www.youtube.com/watch?v=aiiSq7toqlQ

Kifejezetten megmondták neki hogy szöveges üzenetekben ne említse Joe-t, Big Guy-nak hívták:

[link]


"szóba került Ukrajna is, ahol gyakorlatilag mindenki - többek között az ügyészség is - tisztában volt, hogy minden törvényesen ment."

Azt is ki mernéd jelenteni hogy nem volt összeférhetetlenség? Mert akkor miért zavarta az egész az akkori elnök Obama embereit?

[link]


"Ez a vád Trump egyik csicskájától merült fel, ami miatt teljes mértékben alaptalan."

Szóval ha Trump-tól jön valami az automatikusan alaptalan, kérdés nélkül? De ha pocskondiázza őt valaki az biztos igaz :D

És szerinted Trump MÉG MINDIG rasszista és gonosz és így meg úgy :D

Legközelebb ha majd a CNN-ről meg a hvg-ről tájékozódsz jusson eszedbe ez a jelenet:

https://www.youtube.com/watch?v=6_uiDOuihc4

2020. nov. 7. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
50%

"Szóval hazugságot terjesztesz. Értem."

Inkább te, mivel nem írtam a kommentet, csak láttam, hogy marhaságokat beszélsz, ezért közbe kellett szólnom.


"1. Az első debate-en, és azt mondta "persze"."

Szó szerint arról bsezélt, hogy bárkitől elhatárolódik aztán mégsem történt meg. Elkezdett terelni az antifa-ra, ami nem egy szervezet.

Továbbá pont Trump elnöksége alatt ugrott meg kifejezetten a terror támadások száma Amerikában, melynek többségét a felfegyverzett jobbszélső szervezetek követték el, de ő még mindig az antifa-ra mutogatott.


"Biden alelnök 8 éve alatt rosszabb körülmények voltak az ilyen helyeken, konkrétan ketrecekben tartották a nyilvántartás-felvételre várókat. Biden a vitán ezt se tudta cáfolni."

Hogy cáfolsz valamit, ami nem igaz?

Mellesleg, jó, tegyük fel, hogy igaz. Ettől Trump éheztethet gyerekeket? Nem. Nem legitimálja a múlt a jövőt.


"Biden pont azért lépett vissza mert lebukott, nem azért mert akkora lelkiismeretfurdalása lett volna."

Ha nem zavarta volna, akkor nem lép vissza. Lásd Mo.-ot, ahol bármi kiderül, nem lép vissza senki.


"Trump mond hülyeségeket de azt úgy is gondolja, ami még mindig jobb mint egy jól hangzó bullshit amit másról koppint valaki."

Miben is jobb az, hogy nem hisz tudományos tényekben? Ez melyik bolygón jobb?

Az a helyzet, hogy pont ezért károsabb, mivel a hülyeségeiben hisz. Ezekkel pedig tud visszafordíthatatlan károkat okozni. Biden legalább meghallgatja más embereket véleményét, adott esetben szakértők segítségét kéri. Vagyis legalább a Földet nem fogja elpusztítani, ahogy Trump elkezdte.


"A faji alapon történő szegregáció bizony rasszizmus (nem hiszem el hogy én mondom ezt egy balosnak, itt tartunk 2020-ban)."

Csak nem faji alapon történő szegregációról volt szó.

Mellesleg nem vagyok balos, sosem votlam baloldali, még a politikai tesztek sem mértek soha balra.

Most menjünk bele egy kicsit jobban, mivel oktatásban elég jártas vagyok. Ha eldöntheted, hogy hova iratod a gyereked, mint pl. Mo-on is, akkor elkezd szépen kialakulni a szegregált oktatás. Lesznek elit iskolák és nagyon rossz vidéki iskolák. Viszont ha megszünteted ezt a választási lehetőséget és mindenhol egységesen jó oktatást biztosítást, mint pl. Finnországban, akkor nem lesznek elitiskolák.

Az elitiskolák léte pedig azért fontos bizonyos szempontokból, mert ott összegyűlnek a tehetséges diákok, akik húzzák egymást, így jobb teljesítményt érnek el, mint egy átlagos osztályban.


"Emailek bizonyítják."

Mondtam, hogy szép próbálkozás. Kérlek a hazudozást hagyd abba.

[link]


"1. Hát persze, még véletlenül se szabad viccelődnie főleg nehogy valaki úgy adja elő az egészet mintha komolyan gondolta volna :D"

Érdekes, hogy amikor rákérdeztek, akkor sosem mondta, hogy viccelt. Még az elnökjelölti vitán se.

Ha vicc lett volna, akkor simán azt mondta volna. Nem viccelt, tényleg ilyen hülye.


"2. Még ha Trump nem is lenne ép, az Biden kognitív képességeit nem javítaná (amiről ravasz módon kitértél :D)."

Nem kellett rá reagálnom, mivel én nem arról beszéltem, hogy ki szellemileg felkészültebb. Nekem csak annyi volt a feladatom, hogy az általad felhozott érvet, miszerint Trump ép elméjű, míg Biden nem, azt cáfoljam. Ez megtörtént.

Mellesleg Biden még mindig közelebb áll az épelméjűséghez a kijelentései alapján.


"LEVÉLBEN, annak ellenére hogy már rég NEM ÉLNEK"

Legalább olvasnál utána, mielőtt hazugságokat írsz. Számtalan helyen megjelent, hogy az olyan idióták, mint te, akik nem tudják, hogy hogy működik a rendszer, azok terjesztik ezt.

[link]


"Nem, itt ülök és olvasom a válaszaidat :)"

Szóval megint hazudsz. :DDD


"Email-ek, WhatsApp-beszélgetések stb. kerültek elő attól a Tony Bobulinski-től aki a Biden családdal üzletelt."

Esetleg linkelnél valami megbízhatót is? Tudod én is tudok a napsugár.co.uk.ru oldalról linkelni neked, hogy mennyire lapos a Föld, de attól még nem lesz igaz.

Képzeld, olyan videó is van, ahol Biden azt mondja, hogy összerakták a legnagyobb csaló hálózatot. Elmondom, hogy erre ma már képes a technológiai, hogy ilyeneket hamisítsanak, és egyszerű email-ekkel jössz? Szánalmas...

Az ukrán ügyész elég egyértelműen fogalmazott szerintem.


"Kifejezetten megmondták neki hogy szöveges üzenetekben ne említse Joe-t, Big Guy-nak hívták:"

Össze-photoshop-oljam neked, ahogy arról beszélsz, hogy lapos a Föld? 5 perc alatt meg van.

Szóval vagy hozz megbízható forrást, ami független a GOP-től vagy ne hazudozz.


"Azt is ki mernéd jelenteni hogy nem volt összeférhetetlenség? Mert akkor miért zavarta az egész az akkori elnök Obama embereit?"

Miért mondanak le emberek, ha csak gyanúba keveredtek, de igazából nem kövedtek el semmit? Nagyon sok országban van ilyen.

Azért mert rossz fényt vett a cégre, pártra stb. Még ha nem is volt igaz, nyilván zavarná az embert egy ilyen "botrány", mivel egyrészt, félre lehet magyarázni; másrészt, nagyon sok emberhez nem jut el az utólag kiderült cáfolat (ez egy bizonyított jelenség, ha hazudsz valami nagyot, botrányba keversz valakit, akkor az sok emberhez eljut, viszont az évekkel későbbi per vége, már kevesebbhez, ezért csinálja sok párt, hogy hazudik és később inkább fizeti a büntetést).


"Szóval ha Trump-tól jön valami az automatikusan alaptalan, kérdés nélkül? De ha pocskondiázza őt valaki az biztos igaz"

Mivel semmilyen bizonyíték nem volt, így igen, ezt nem lehet komolyan venni.

Lehetett volna releváns, csak láttuk, hogy kitől indult az egész, és ott nem az érvek merültek fel először, hanem az agyatlan mocskolódások.


"És szerinted Trump MÉG MINDIG rasszista és gonosz és így meg úgy"

Hát, érdekes módon egyetlen egy általam hozott Trump idézetbe sem kötöttél bele, illetve cáfoltad meg, ami elég mutatja, hogy nem is tudod megcáfolni, mivel igazam van.

Azok a kijelentések pedig bizonyítják, hogy rasszista.


"Legközelebb ha majd a CNN-ről meg a hvg-ről tájékozódsz jusson eszedbe ez a jelenet:"

Tudod, veled ellentétben én olyan kijelentéseket hoztam Trump-ról, amikhez semmi köze a cnn-hez, mert vagy felvétel van róla, vagy fent van a twitter-én. :DDDD

Szánalmas, mintha egy óvodással vitatkoznék. :DDD

2020. nov. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
36%

Azt állítod hogy hazudok és ezt a Guardian-re alapozod. Gratulálok. Továbbá fogalmad sincs arról hogy mi rasszizmus ha szerinted Trump ezek után is rasszista.


Teljesen elvakult vagy, az észérvek már nem segítenek rajtad. Menthetetlen vagy.

Én végeztem.

2020. nov. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
31%

Csemegézz:


[link]

2020. nov. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
23%

"A migráns nem rassz, tehát az, hogy valaki azt akarja, hogy idegenek szabályosan közlekedjenek"


Nem a migráns a rassz te kis butus! Hanem a migráns egy másik rasszba tartozik és aki nem kedveli őket legtöbbször rásütik, hogy emiatt, nem a törvénytelen viselkedése miatt. Értsed már, hogy miről ír a magyar ember!

2020. nov. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A baloldal szerint az összes férfi potenciális rapist, és rape culture-ban élünk, nem értem, akkor azon miért nem fakadtok ki
2020. nov. 7. 08:45
 17/31 A kérdező kommentje:
15-ös: ezeddig gyenge kiforgatás
2020. nov. 7. 08:46
 18/31 A kérdező kommentje:

Én is voltam már egy pár shithole countryban, de ennek nem sok köze van a rasszizmus fogalmához. Még mindig nem tudja a legtöbb ember, mit jelent a rasszizmus


Amúgy tessék


[link]

2020. nov. 7. 08:49
 19/31 anonim ***** válasza:
Beleolvastam a wikipédia cikkbe, kiválasztottam egyet ami érdekel is, az Immigrants in Europe pl, és semmilyen rasszista megjegyzése nem volt ezzel kapcsolatban. Tényleg arról van szó, hogy bárkit lerasszistáznak, aki velük nem ért egyet.
2020. nov. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Nagyjából, de azért még várom a konkrétumokat

Én hajlandó vagyok meghajolni a tények előtt, ha valami elkerülte a figyelmemet

2020. nov. 8. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!