Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják szélsőségesebb...

Miért gondolják szélsőségesebbek, hogy különbség van ember és ember között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 21:51
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
86%

Te tudod,hogy mi az a statisztika?

Ha jó a romáknak(kevís a píz,sok a kölök)akkor adat,ha nem jó a romának(cigánybűnözés,0 felzárkóztatott roma)akkor antiszemita,megkülönböztető hazugság!

2010. aug. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
ti most komolyan azt gondoljátok, hogy egy cigány csak rossz ebómber lehet?
2010. aug. 10. 22:19
 13/58 A kérdező kommentje:
velem is kötekedett már néhány cigány, bár egy utcával feljebb lakik egy kétgyermekes éhbéren élő ám kedves törvénytisztelő cigány a feleségével aki szintén dolgozik.
2010. aug. 10. 22:23
 14/58 anonim ***** válasza:
94%

Nem,de a 80%rossz 20%jó korrekt adat,ami a magyaroknál fordított,és ha 80 rossz,akkor a maradék 20% már nem érdekel!

Gondolj bele:Ha te egy vendéglőben 10ből 8szor sz@r kaját kapsz,akkor visszamész oda?Ez puszta logika,túlélési ösztön!

2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
97%
egy darab normális cigányt nem ismerek pedig itt vannak bőven Hajdú-bihari vagyok, ha van is egyáltalán akkor nagyon kevés lehet
2010. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam el seni válaszát, csak a kérdést, így magamtól válaszolok. Szóval, azért, mert mindki máshogy nő fel, senki sem gondol ugyanarra. Saját magunk azt hisszük, hogy egy egyszerű fájdalmat a másik nem úgy érez át mint mi, de ezt sosem fogjuk megtudni, hogy a többi ember mit hogyan érez. stb...
2010. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 bumbi02 ***** válasza:
35%

egyetértek kérdezővel, nevezzétek ezt liberalizmusnak vagy aminek akarjátok, én inkább csak józan észnek nevezném..

hogyha 10ből 8 rossz ember, akkor a maradék kettőt minek utálod?

máshol is leirtam már, a maradék kettővel szemben is legyen egy kis fenntartásod, de ne az legyen hogy azér nem birod csak mer cigány, amugy meg semmi baj nem lenne vele... gyárban dolgozom a hónapban, sok a cigány, és eddig kb 7-8al dolgoztam ezek közül 1-2 volt ameikkel nem dolgoznék szivesen megint...

2010. aug. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
97%

"milyen különbségekre gondolsz anatómiailag? az ázsiaiaknak kopoltyúval születnek vagy három veséjük van?"


Te tényleg ilyen hülye vagy, vagy rájátszol?


Ilyesmikre gondolok, például négerekkel kapcsolatban:

-A haj fekete, göndör és "gyapjas" szövésű, sík és elliptikus és nincs központi csatornája mint az európaiak hajának.

-A néger karja és lába hosszabb, mint az európaié, válla kicsit rövidebb.

-A néger törzse rövidebb, a mellkas közepe kerekebb, mint a fehéreknél. A csípő keskenyebb és hosszabb.

-A négernek vastagabb és rövidebb nyaka van.

-A koponyai varratok egyszerűbbek, mint a fehéreknél és hamarabb forrnak össze.

-A csípő alatt a néger erőteljesebben fejlett, és a fehér fejlettebb mellkasban.

-Az állkapocs hosszabb és erősebb és kifele nyúlik, amely a hátrafelé álló fejjel együtt 68-70 körüli arcszöget képez szemben az európaiak 80-82 fokos arcszögével.

-A kéz és az újjak arányosan keskenyebbek és hosszabbak. A csukló és boka rövidebb és robusztusabb.

-A koponya első és oldalcsontjai kiképzése egyszerűbb és űrtartalmuk kisebb. A koponya vastagabb, különösen oldalt.


Szerinted miért tudja megállapítani egy boncmester, hogy egy csontváz milyen rasszhoz tartozó emberé?

2010. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
ó igen az evolúciós változások, ezek rendben is vannak, én azokkal nem értek egyet akik mint valami más állatfajként kezelik őket
2010. aug. 10. 22:40
 20/58 anonim ***** válasza:
87%

Köszi, utolsó, azt hittem,nekem kell bepötyögni...

Azért mert van különbség. A népcsoport meghatározza nem csak genetikailag, hanem kulturális, szociális milyenségében az embert. Ez nem vitatéma. Én azt kérném ki magamnak, hogy azt mondják, ugyanolyan vagyok mint a többi x milliárd ember. Ja, meghát nyilván a "véletlen" műve, h bizonyos etnikumokat a világ minden táján vhogy nehezebben tartanak kordában...

Sovány vigasz meg közhely de ha nem lenne rossz, a jónak sem lenne értelme:)

2010. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!