Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják szélsőségesebb...

Miért gondolják szélsőségesebbek, hogy különbség van ember és ember között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 21:51
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
96%

"10 ből 2 ember állítja"


Kezdem azt hinni, hogy nem Magyarországon élsz, vagy ha itt, akkor egy külvilágtól hermetikusan elzárt helyen.... Pl. már nem tudom melyik újság írta (talán a népszabadság?), hogy Magyarországon 10/9 ember azt állítja VAN cigánybűnözés, és a cigányok hajlamosabbak a bűnelkövetésre... Ha bemész a börtönbe, akkor ott azt látod, hogy az ott lévők legalább 80% cigány származású. Rendőrismerős szerint az agresszív bűncselekményeket (késeléses lopás, halált/8 napon túl gyógyuló testi sértést stb.) 10/9 (sokszor 10/10) esetben cigány származásúak követik el. Ha nem veszed észre, hogy a cigányok természetükben sokkal agresszívebbek, akkor te NAGYON szemellenzős vagy. Igazából nem is fogadsz el semmiféle véleményt, de kérdés, akkor miért tetted fel a kérdést...

2010. aug. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 A kérdező kommentje:
nem azzal van a baj hogy a cigányok többen bűnöznek, hanem hogy faji alapon próbálod magyarázni miért
2010. aug. 13. 19:33
 43/58 anonim ***** válasza:

Cimbora!

A kérdésed nem népekről szól, hanem egyénekről. És azért gondlják, hogy különbség van ember és ember között, mert az van.

2010. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
nem nem , népekre gondoltam mint ember mint egy európai és ember mint egy afrikai
2010. aug. 14. 22:15
 45/58 anonim ***** válasza:
76%
Jézus Kirsztus a kib***ott feszületen. Kedves kérdező, rengetegen elmondták már hogy a rasszok között van különbség, mert ez így is van. Én speciel a cigányokat nem tartom embernek, mivel sikerült tolvajok és gyilkosok között leélnem 18 évet egy hát akár kervárosinakis nevezhető környéken. A lényeg az, hogy a cigányok miatt zuhan az ingatlanok értéke, a kábelégetésük miatt tönkremennek a gyümölcsfák, és amikor elmennek a helyi italbolt kupolatermébe szórakozni akkor üvöltöznek és nem hagyják a dolgozó embereket pihenni. Ez csak egy pár dolog. És hidd el, ha nem ismerek 100 cigányt(ugye lakóhelyemből kifolyólag) akkor egyett se, és egyik se érdemli meg hogy embernek nevezzem. A liberális fas***opó szövegedet meg akkor folytasd ha te is éltél közöttük és tudod hogy milyenek. Mert te ismersz egyet aki normális, bár ezt k**va nehezen tudom elhinni, és ettől úgy érzed hogy meg kell védeni őket. Hát igen, azt az egy normálisat meg lehet védeni, lehet mutogatni rezervátumokban, mert 10.000-ből egy ilyen akad csak, és vitatkozzál ha akarsz, nem érdekel.
2010. aug. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi a szar helyesírásért de még hajnala van...
2010. aug. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 bumbi02 ***** válasza:
19%

06:40


le lehet irni szépen is a véleményünket.. nem kell itt liberalista f*szopózni... azért mert más máshogy gondolkozik mint te nem kell szidni... én itt kaposváron elég sok cigányt ismerek, és sok köztük a rendes elhiheted.. az ember igazából nem a cigányt gyülöli.. hanema viselkedés formát.. hogyha ugyanazt a magatartást egy hindu követné el akkor azt is utálnád.. utáld a 998 cigányt ameik lop, csal, öl... a maradék kettőt meg nem kell...

2010. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
hát igen, de azt a 2őt már faji alapon csak azért is utálni fogja
2010. aug. 17. 11:04
 50/58 anonim ***** válasza:
0%

A válasz a kérdésre egyszerű: mert aki bűnbakot keres, az talál. Legegyszerűbb olyanokat utálni akik mások mint mi vagyunk. Ilyen dolog csak annak az embernek jut eszébe, aki szűklátókörű, műveletlen, nincsenek meg a megfelelő szociális tapasztalatai, képessége. Gondolok itt leginkább az empátiára ami alapja a normális együttélésnek.

Aláírom, hogy vannak bűnöző cigányok. De azt senki ne mondja hogy bűnöző magyarok nincsenek!

Ami miatt agresszívak az nem a "fajtájuk" hanem a neveltetésük, vagyis inkább annak a hiánya. Ha egy cigánygyereket magyar szülők nevelnek, és rendes iskolába jár, rendes családi körülmények között él, nem lesz rablógyilkos csak mert cigánynak született. Ja és a szélsőséges "urak" nem agresszívak véletlenül? Akkor ők is cigányok? hogy is van ez? :)

Az anatómiai eltérések nyilván szembeötlőek, de ha már a kutya példa feljött, a csivavát is meg a labradort is elsősorban kutyának mondod. A testi külöbségek csak a természet válaszai az élőhelybeli eltérésekre.

Nem tudom miért ciki liberálisnak lenni, aki nem azt ordítja hogy pusztuljon aki más, az már gáz? Sokan vagyunk ezen a kicsi bolygón és még itt is kell maradnunk egy darabig, szóval jobb lenne ha normálisan tudnánk együtt élni.

2010. aug. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!