Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Miért gondolják szélsőségesebb...

Miért gondolják szélsőségesebbek, hogy különbség van ember és ember között?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 21:51
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Én nem utálom a cigányokat, viszont nagyon is félek tőlük, mert CSAK rossz tapasztalatom volt velük. De hacsak 10-ből 9 cigánnyal volt rossz tapasztalatod, akkor bizony bizony a 11.-től inkább tart az egészséges élni akarással megáldott ember, mert nagy a valószínűsége, hogy nem az egy szem kivételre fog hasonlítani. Azt mondjátok a magyarok is bűnöznek, nos ez így igaz. De már megint az arányokkal van baj. A magyarok közül 10/1 magyar bűnözik, a cigányoknál fordított az arány, 10/1, aki nem, pedig ők a kisebbség. A börtönökben is 80%-ban cigányok ülnek. Szerintem ilyen arányokkal kimondhatjuk, hogy igenis van cigánybűnözés, és nagyobb eséllyel fogsz ki egy bűnözőt, mind egy rendeset. Látom a kutyás példám lényege nem nagyon lett megértve :) Ha csak anatómiailag különböznének, amit az élőhely alakított volna ki, akkor a csivava ugyanolyan jó lenne vakvezetőkutyának, mind a labrador. De a csivava sokkal agresszívabb, mint a labrador, tehát természetbeli különbségeik vannak. Szerintem az a szűk látókörű, aki nem lát a saját szemétől, és naivan szemléli a problémát, rákenve a rosszat azokra, akik észreveszik a problémát, és tenni akarnak valamit ellene.
2010. aug. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim válasza:
Szerintem 2 ember sem egyforma,és ez így van jól.
2010. aug. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
26%

"kérdező téged sem támadtak még meg cigányok, akkor majd más lesz a véleményed róluk ha megtörténik"


Kedves válaszadó téged sem támadtak meg még magyarok, akkor majd más lesz a véleményed róluk. Amúgy lehet szidni minden cigányt mert tolvaj. De megosztanék minden felvilágosult fajgyűlölővel egy történetet. Egyszer osztálykiránduláson osztálytársam magával hozta két testvérét meg négy haverját. Szabad program volt, beültek kocsmázni, én is beülök oda, egyszercsak oda jönnek, elkezdik, kérdezni van-e nálam pénz. Mondom van, mondták akkor adjam szépen oda. Mikor nem akartam odaadni körbeálltak. Ekkor az egyik osztálytársam aki cigány odajött és megvédett. Akik meg rám támadtak magyarok voltak. Ezek szerint most utálnom kéne az összes magyart mert tolvaj lusta banda? Nem tudom érezni-e a sors iróniáját? Nem kell a cigányokat mint népcsoportot elítélni. Vannak köztük normálisak is. Lehet nem olyan sokan, de vannak.


A kérdezőnek: Anatómiai különbség nincs közöttünk, az arckoponya felépítés, meg bizonyos enzim rendszerbeli különbség, meg genetikai különbség van a különböző embertípusok között.

2010. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocsánat ha ezzel bárkit megbántok, csak hozzátartozik az itt folyó vitához, ez a másik oldal. Mindenki döntse el, ki is a rasszista.



[link]



"Cigány megélhetési bűnözést el kell tűrnötök!

Cigányokra filozófiai és igazságossági értelemben nem vonatkoznak a törvények.


Tulajdonképpen a cigányokat nincs jogotok megbüntetni.


A cigány származású magyar állampolgár büntethetetlen akkor amikor a családja, önmaga létfenntartása érdekében eltulajdonítja mások, vagy a többség javait.


A cigány jogosan lop.


Mivel az alkotmány szerinti cigányokra vonatkozó tételt a többség , az országgyűlés nem foganatosítja ezért minden ami az alkotmányba van minden kötelesség a cigányokra jogilag nem vonatkozhat.


Mivel minden törvény az alkotmányból ered ami nem érvényes a cigányságra,


Így semmilyen törvény szerint nem büntethető a cigány származású magyar állampolgár.


Jelen pillanatban a cigányoknak csak kötelességét hangoztatja a Náci propaganda de

Az alapvető jogairól a Náci hagyományokhoz híven hallgat.


Az a Náci propaganda, amely a proli nép körében rendkívül hatékony.


Úgy ,hogy a szűk látókörű többségnek üzenem,

hogy először tegyék meg az ő kötelességüket azután kérjék számon a cigányokon.


A Magyar Gárda meg ha meg akarja oldani a cigányokkal kapcsolatos problémákat akkor nem

Tatárszengyörgyön kell gyilkosságra buzdítani a jó népet,

hanem azért kellene masírozni, hogy a

cigányokkal kapcsolatos alkotmányos jogokat a Tisztelt Ház tartsa be!


Árja Bayer Zsoltinak meg nem a Náci fajelméletet kéne terjesztenie

hanem a demokráciát .

A múltkor már tartottam Árja Bayer Zsoltnak előadást a demokráciáról négyszem közt ,

Úgy látszik nehéz szegénykém felfogása.



Úgy látom a többség, a

Magyar Gárdával és Árja Bayer Zsolttal együtt nem lesz képes

hatályba léptetni a cigányok jogos követelését ezért azt ajánlom ,

hogy tűrjétek el a megélhetési bűnözést a cigányság részéről !


Lendvai Ildikónak meg az MSZP nek meg nem ,

egy több millióba kerülő öt mondatból álló

mégis egész oldalas ,

kampány szöveggel kell reagálnia Orbán Viktor pénteki ország értékelésére .


Hanem ebből a sok sok millióból erkölcsösebb lett volna ha a meggyilkolt négy éves cigánykisfiú és a szintén lemészárolt édesapjának megmaradt csonka családját segítik ki anyagilag, és talán meg kellett volna jelenni a temetésen.


Ha már az Ő általuk vezetett minisztériumok hibáztak a tettesek elfogásában, a felderítésben, a bűncselekmény megállapításában.


Visszatérve a cigányok megélhetési önsegélyezésére, ami egyáltalán nem lopás,

Nos ezzel kapcsolatban a

Kuruc . Infonak arról kellene harsognia , hogy a cigányok jól teszik ha önsegélyeznek mivel az állam nem tartja be velük szembe a kötelezettségét.


Cigánybűnözés helyett jó lenne ha


cigányönsegélyezés


szóösszetételt használnának

ha már annyira becsületes lovagok.


By


Balogh Artúr

Bejegyezte: Antifasiszta dátum: péntek, augusztus 06, 2010 "

2010. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Utsó vagyok. Lehet, hogy le leszek pontozva. Csak az értetlen kérdezőnek és a többi támogatónak szeretném jelezni, hogy azért nem alaptalan a többségi társadalom ellenszenve. Ja, és ne jöjjön senki azzal, hogy ez kiragadott példa, csatolok még számtalan hasonlót ha óhajtja valaki...de ezen a honlapon is érdemes körülnézni...
2010. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

...mármint azon, amelyiket belinkeltem.

Kellemes időtöltést:(.

2010. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 16:01 elég szar ez az iromány, ha a tartalmától eltekintünk, akkor is. Harmadszori olvasásra sikerült belőle kihámozni az értelmet és a hiba szerencsére nem bennem van..


És ha már a náci kérdést érintettük, akkor elmondanám,a náci társadalom alapja - a német hitleri elvek - szerint a magyar sem különb a cigánynál, ha tovább folyik a háború és győznek, akkor most itt is árja német kisgyerekek élnének, nem mi. Ugyanúgy kiirtottak volna mindenkit. De csak tessék őket szeretni, a butaságra nincs gyógyszer.

2010. aug. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

Kedves 20:20!

Azt hiszem, félreértettél. Azért linkeltem az irományt mert talán látszik, hogy a cigány"értelmiség", a cigány internet- újságÍró éppúgy hangot ad(förtelmes stÍlusban) a cigányok magyar- utálatának mint néhány magyar, aki a cigányt utálja!!!

Nem náci propagandának szántam, nem is értem, hogy jutottál ide:S, semmi köze a dologhoz!!!

Arra próbáltam rámutatni, és sajnálom, hogy nem sikerült felfognod, hogy az a népcsoport(cigány) többségében ugyanúgy rasszista attitűddel viseltetik ám a magyarok iránt mint fordÍtva, csak ezt nem divat megmutatni.

Olvasd el, kérlek még egyszer és meglátod, semmi köze a náci világnézethez. Ja, hogy a blog neve? Az kérem mutatja, minek nézi a cigány a magyart...

2010. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!